•  

До Полтави повернулися бійці після року війни (ПОДРОБИЦІ)

1650
До Полтави повернулися бійці після року війни (ПОДРОБИЦІ)

Бійці 16 батальйону територіальної оборони повернулися до Полтави із зони АТО. Хлопці 11 місяців перебували на сході під ворожими обстрілами.

62 бійці, які повернулись - лише перша група демобілізованих із підрозділу. За потреби, багато хто готовий знову взяти до рук зброю і повернутися до війська, щоб і надалі захищати Батьківщину. Дружини, діти, батьки, друзі та небайдужі полтавці зустрічали своїх героїв гучними оплесками, квітами та національними прапорами.

Про це передає Інтер.

"Хто не пережив цього, то не знає і не відчує. Хто цього не переживав. І ночі недоспані, і зовсім не спали, і все було, всього було. Слава Богу, все позаду уже. Я думаю, що скоро воно може ж закінчиться, буде мир", - говорить Олександра Гринько, мама бійця.

"Ми сьогодні папі зробили плакат і кульки розвісили. Ми йому малюнки малювали, листи писали", - говорить Аліна Гринько, донька бійця.

"Багато хлопців на це не відмовляться з нашого батальйону якщо буде потрібно повернутися назад. перший раз ми були на це, думаю, і другий, як треба буде, то будемо і другий", - говорить Олександр Панченко, боєць.

З полтавських добровольців це перша група, котра йде на демобілізацію, про це сповіщає 5 канал.

Загалом в області мають повернутися майже 1500 бійців.

Коментарі