•  

До сих пір триває пошукова операція чотирьох рибалок, які заблукали на водосховищі

770
До сих пір триває пошукова операція чотирьох рибалок, які заблукали на водосховищі

У Глобинському районі вже більше трьох годин тривають пошуки 4-х рибалок, які через густий туман заблукали на території Кременчуцького водосховища.

Сьогодні 19 січня близько 12 години до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Полтавській області надійшов телефонний дзвінок від чоловіка, який повідомив про те, що він та ще 3 людей дезорієнтувалися під час проведення зимової риболовлі, повідомили в прес-центрі відомства.

Як згодом з’ясувалося, рибалки зранку вирушили на Кременчуцьке водосховище, щоб порибалити. Та коли зійшов туман, чоловіки вирішили повернутися додому, проте через те, що видимість була дуже поганою, вони не змогли зорієнтуватися і заблукали. Один з чоловік мав при собі компас, проте і це не допомогло їм дістатися берегу. За допомогою горе-рибалки звернулися до рятувальників.

Рятувальники швидко дісталися до села Пронозівка – населеного пункту найближчого до заблукалих громадян та підтримуючи зв'язок із рибалками по мобільному телефону зорієнтували їх на північний схід. Наразі рибалки повідомляють, що бачать берег і прямують у напрямку до рятувальників.

Коментарі