•  

Добрі Новини: Доктор побудував саморобний пристрій, щоб врятувати життя немовляти під час авіарейсу

440
Добрі Новини: Доктор побудував саморобний пристрій, щоб врятувати життя немовляти під час авіарейсу

Перебуваючи на висоті 10000 м над Атлантичним Океаном, лікар винайшов імпровізований саморобний медичний інструмент, частково з сміття, для того щоб врятувати життя дитини.

Під час четвертої години перельоту з Іспанії в США, у двох річної дівчинки розпочався напад астми, але її медицина залишилася в багажі родини.

Доктор Хуршид Гуру відповів на виклик стюардеси й швидко оцінив ситуацію.

Він зрозумів, що дівчині потрібен педіатричний розпилювач, пристрій, що подає певну дозу ліків в легені у формі легкого туману. На борту був тільки варіант пристрою для дорослих, але така доза була занадто сильною для дитини. Доктор Гуру вирішив, що він має виготувати пристрій власноруч.

Він схопив пластикову пляшку зі сміття, пластиковий стакан, запасну пляшку з киснем, і розпилювач для дорослих.
Він швидко зібрав всі частини разом, щоб створити імпровізований пристрій, який дозволяв йому контролювати дозу лік і дитина знову почала дихати.
"Слава Богу, малюк справився!" - Доктор Гуру підписав зображення його імпровізованого пристрою в твітері після того як вони приземлилися.

Доктор Гуру не має великого досвіду роботи в педіатрії, але він директор відділу роботизованої хірургії раку в інституті Парку Розвелла, в Нью-Йорку.
Можливо, що він був найкращий лікар з усіх хто міг бути на тому рейсі у той момент.

Коментарі