•  

​Дочка Андрія Матвієнка отримала медаль «За мужність і відвагу» замість загиблого батька

6050
​Дочка Андрія Матвієнка отримала медаль «За мужність і відвагу» замість загиблого батька


Величезний резонанс і бурю емоцій в соцмережах викликало фото маленької дівчинки, яка 8 травня у Кіровограді отримала медаль «За мужність і відвагу» замість свого загиблого батька.

У Кіровограді сім'ї загиблих в боях за Україну героїв отримали військові відзнаки «За мужність і відвагу». Серед отримали нагороду були й маленькі діти. Про це на своїй сторінці в Фейсбук пише волонтер Володимир Горкуша.

Днями в меморіальному комплексі «Фортечні вали» в Кіровограді відкрили «Алею слави» учасникам АТО з Кіровоградщини, які загинули за свободу і незалежність України. Усього на «Алею Слави» занесли імена 117 воїнів - героїв, що поклали свої голови за право українського народу жити вільно і соборно. Кожного загиблого воїна згадали поіменно, а сім'ї загиблих отримали військові відзнаки «За мужність і відвагу». Серед отримали нагороду була і маленька дівчинка, яка отримала медаль замість свого загиблого батька Матвієнко Андрія.

«Не пробачимо рашістскую сволота .... НІКОЛИ! Дівчинка отримала медаль загиблого батька 8 травня Кіровоград. А це її тато - ГЕРОЙ який ціною життя врятував 30 побратимів! Героям Слава!», - Написав волонтер. 

Коментарі