•  

ДОКАЗИ: Мамай погрожував інспектору з благоустрою розправою АУДІОЗАПИС

8251
ДОКАЗИ: Мамай погрожував інспектору з благоустрою розправою АУДІОЗАПИС

Олександр Мамай погрожував інспектору з благоустрою розправою (аудіо)

Віталій Павлій після написання заяви з талоном.

Старший інспектор по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Віталій Павлій написав заяву у міліцію. Згідно доказів, які він надав правоохоронним органам, міський голова Полтави Олександр Мамай погрожував йому розправою і змушував написати заяву на звільнення.

Селищний голова Рибців Віталій Павлій на посаді старшого інспектора по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста працював з квітня 2014 року. За його словами, на початку вересня цього року міський голова Олександр Мамай вирішив серйозно з ним поговорити.

Розшифровка аудіозапису розмови між міським головою Олександром Мамаєм та старшим інспектором Віталієм Павлієм (2 вересня 2015 року)

Мамай: … не обратив вніманіє. От один мені сказав – я не обратив вніманіє. Тоді вже третій, чєтвьортий розказує. Розкажи мені, як ти себе ведеш.

Павлій: В смислі?

Мамай: Та в прямом. По Рибцям там бігаєш, всім розказуєш, мені інтєрєсно.

Павлій: Шо я бігаю, тільки занімаюся оцінкою вулиць…

Мамай: Оцінкою вулиць. Єслі ти будеш лишнього разговарівать, я пришлю пацанов – отхуярять тебе так.

Павлій: Це не проблема. Давать піздюлей це не єсть проблема.

Мамай: Правільно. Отхуярять тебе так, єслі ти будеш вести себе неправильно. Єслі ти хочеш піти в чужу кампанію – уволься нахуй і не бігай не пизди, блядь, що засипаєш ілі не засипаєш. Поняв? І пиздуй до Матковського! Єслі ти хочеш.

Павлій: А з чого ви рішили, Федорович, шо… (нерозбірливо)

Мамай: Можеш іти куда угодно – я тебе не держу.

Павлій: Я приходив скільки разів і казав, Федорович…

Мамай: Я тебе не держу – можеш работать, де хочеш. Поняв? Работать можеш, де хочеш. Мені абсолютно всьо равно. Це твоє лічне дєло.

Павлій: Ви приглашаєте, а шо робить?

Мамай: Можеш работать, де хочеш, токо єслі ти будеш трендіть не те, шо надо, – інформації в мене полно. Де ти щас робиш?

Павлій: В інспекції.

Мамай: Ну. Так, а як ти, блядь, робиш у мене і ходиш всім розказуєш, кого ти будеш увільнять ілі кого ти не будеш увольнять.

Павлій: Я буду увільнять?

Мамай: Віталік, ми давай не будем…

Павлій: Єслі у когось з’являється обострєніє чего-то – це одне дєло. Єсть ви, єсть я.

Мамай: Програма «Третій обзор» (???). Якшо ти з нами, то ти з нами.

Павлій: А чо я з вами, в чом я з вами? Іде весь процес, ви набрали бабушок, дєдушок.

Мамай: А шо ти хоч робить в кампанії?

Павлій: Я щас знаю, чим буду займатися. Ну бігати роздавати запрошення – ну це смєшно.

Мамай: Харашо. Так шо ти хоч робити?

Павлій: Хрєн його знає. Шо треба робить?

Мамай: Так єслі ти не знаєш, що хочеш робить…

Павлій: Так я не знаю, що ви робите. Ви ж то ніколи не збирали, не балакали нічого. Все йде на мать його так. Буде так, буде не так.

Мамай: У мене на мать його так не йде. Єслі ти прийняв рєшєнія работать у Матковського, ти должен сьодня написать заявлєніє і уйти. Я тебе визвав не того, шо мені сказали, я тебе через 5 мінут визвав. Мені раз сказали на протязі там місяця, другий раз.

Павлій: (нерозбірливо) не скриваюсь, не стісняюсь, кажу прямо, открито…

Мамай: Поетому ти должен уволиться, шоб я тебе по статті не виганяв. А шоб я тебе не уволив по статтє, ти должен сьодня уволиться і робить, шо хочеш.

Павлій: Це ультиматум?

Мамай: Канєшно, ультиматум, а ти думав, я з тобой, блядь, в бірюльки буду іграть? Ультіматум. Єслі ти работаєш за нами, то з нами. А єслі нет…

Павлій: В чом з вами? О скажіть, в чом з вами? Може я поц, не понімаю чи шо?

Мамай: А в Жиденка шо ти там робиш?

Павлій: Жиденко дав нам краску, побілку, побілили меморіал. Щас будем робить якісь лавочки. Я чотири дня ремонтіровав за власні кошти громадою майданчики.

Мамай: Поетому, єслі ти з Жиденком – нікакіх проблєм. Це твоє лічне право. Поетому ти должен уволиться і ремонтіровать лавочки.

Павлій: Харашо. А як по другому: я хочу для своєї громади кращого. Але мені потрібна допомога. Я не міліонер і як інспектор я не зможу помочь ремонтіровать і облаштовувати Рибці. Це мій дім, я там виріс і там живе мій син.

Мамай: Молодєць. Правільно. Поетому должен уволиться і ремонтіровать лавочки.

Павлій: Ви ж хочете помагать? Я ж не протів. Всі ідуть на контакт: да, Віталік, класний чувак, іди на фіг, іди на фіг. Куди приходиш – ти класний чувак, але іди на фіг. От будучи ви на моєму місці, от щоб ви робили?

Мамай: Я б прийшов би і сказав би: Олександр Федорович, я йду работать до Жиденка, я увольняюсь.

Павлій: А в чом проблема, шоб Олександр Федорович сказав: «Віталік, а шо ти хочеш робить, шо тобі треба робить?».

Мамай: Шо тобі треба робить?

Павлій: Я хочу, щоб мої Рибці, а я считаю своїми, того шо це мій дім, щоб вони по-тихеньку там мінялись, там ремонтувалися, там фарбувалися. Зараз ми намагаємося зробити блядський спортивний комплекс – зіскрібаємо по нитці і з жителів, і самі, які в когось просьби.

Мамай: Давай так. В любом случаї ти понімаєш, шо єсть на Рибцях люди, яким ти не нравишся. І вони мені будут все розказувать. Давай договоримся так: ти должен опреділится до конца нєдєлі. Якщо ти з нами, то з нами.

Павлій: З вами як? От шо таке слово з вами?

Мамай: В Рибцях ти будеш розказувать, що Мамай – самий красівій, блядь. Оце значить «з нами». Будеш розказувать, що, блядь, Мамай – самий красівій, шо я, блядь, работаю в Мамая, блядь, і дальше буду работать. Оце так з нами. Єслі нєт – ти должен в понеділок, культурно, блядь, а можеш раньше, написать заявлєніє, іти собі і робить, блядь, все, шо хочеш. Окей?

Павлій: От шо саме? Може я тупой, от шо мені робить?

Мамай: Сьогодні в тебе є кусок работи, яку я тобі дав. Ти работаєш в благоустрої.

Павлій: Так.

Мамай: Правильно?

Павлій: Так. До речі, ви обіцяли ще й начальника інспекції, но Кропивка став раком і навіть тоді не рішалося це питання.

Мамай: Ну раком, боком, блядь, ну пока ти не тянеш на начальника інспекції. Поки ти інспектор. Поетому один варіант. Я тобі предлагаю, блядь, дальше работать як ти і работав. Я тебе сделаю депутатом. Там буде видно – я не знаю. Тому шо не пройду я мером – Ви ізвінітє. Пройду мером – тоді буде. Тобі треба опреділится і своїм повєдєнієм показать. Єслі ти з нами, ти приходиш у понеділок і кажеш: «Всьо, підзец, я з вами, давайте роботу – я готов піздячить». І второй варіант – приходиш і кажеш: «Ну, блядь, я подумав-подумав, рєшив, ось заявлєніє, я пішов собі з Богом, заніматся». А там стане Матковський чи Жиденко мером, назначить тебе, блядь, начальником інспекції. Або заступником назначить. Правильно?

Павлій: Вже нецікава інспекція.

Мамай: Правильно. Заступником я тебе не назначу. Я тобі не буду лукавить. Поетому, якщо тобі хтось предлагає такі условія, там заступником ілі кєм-нібудь, то ти должен для себе це подумать. Це тоже як лотерея – можеш виграть, можеш програть.

Павлій: Єстєствєнно, це життя, блядь.

Мамай: Правільно, Віталій, правильно. Поетому ти должен спокойно для себе, сьодня середа, четвер-п’ятниця принімать рєшєніє. Поняв, да? Потому шо мені тоже: «Ти в мене работаєш, блядь, бігаєш там мене мочиш по Рибцям, блядь, розказуєш всім, що Мамай – підар».

Павлій: І разу слово «Мамай» не звучало.

Мамай: Ну нічого страшного. Запиши на діктофон слєдующий раз.

Павлій: С удовольствієм!

Зі свідчень Павлія, міського очільника не влаштовувало те, що у себе на Рибцях старший інспектор у вільний від роботи час нібито агітував за іншого кандидата на посаду Полтавського міського голови. Мамай поставив перед інспектором ультиматум: або той працює на його передвиборчу кампанію, або пише заяву за власним бажанням і звільняється з роботи.

При цьому, як стверджує заявник, Мамай вирішив залякати Віталія Юрійовича. Він сказав, що у разі продовження поширення інформації про діючого мера Полтави, найме хлопців, які поб’ють Павлія.

Тому Віталій звернувся до правоохоронних органів, а саме у Полтавське міське управління УМВС України в Полтавській області. У своїй заяві Павлій виклав всі факти і додав доказ розмови – записаний аудіофайл з погрозами від Мамая. Селищний голова Рибців попросив вжити відповідних заходів і подбати про його безпеку.

Павлій стверджує, що розмова відбулася 2 вересня 2015 року в офісі партії «Совість України», де проходить роздача цукру для пенсіонерів-іменинників. Мамай дав часу Павлію до 7 вересня, щоби той вирішив: або бере участь у передвиборчій кампанії Мамая, або звільняється. У зв’язку з нервовим зривом, Віталій Юрійович пішов на лікарняний з 7 вересня. Доки він перебував на лікарняному, його посаду скоротили.

Віталій Павлій після написання заяви з талоном.

Андрій Терещенко

Коментарі

  • Шерлок (30 вересня 2015, 09:39)

    Эо видео нужно показывать тем бабушкам, которые стоят в очереди за сахаром., что бы занли за кого голосуют.