•  

ДОКАЗИ: Злочинний синдикат краде копалини на мільйони доларів.

4400
ДОКАЗИ: Злочинний синдикат краде копалини на мільйони доларів.

НА ПОЛТАВЩИНІ високопоставлені МІЛІЦІОНЕРИ (під керівництвом головного УМВСівця Беха) І ПРОКУРОРИ (головний керівник-крадій - Стрелюк) спорудили "глиняний дах": ТРЕТІЙ РІК УЖЕ ТРИВАЄ НЕЛЕГАЛЬНИЙ ВИДОБУТОК І ПРОДАЖ КОРИСНИХ КОПАЛИН в промислових масштабах:

http://bastion.tv/news/poltavski-beh-i-strelyuk-kradut-korisni-kopalini-derzhavni-zbitki-sotni-miljoniv-griven/

Ми надаємо беззаперечні докази причетності головного прокурора Полтавської області Стрелюка та начальника УМВС області Беха до розкарадання корисних копалин на десятки мільйонів гривень.

У поданій табличці ми бачимо, що в Хорольському районі зареєстровано всього лише 1 підприємство, що видобуває глину на одному кар’єрі (Новоаврамівське родовище), а з достовірних джерел відомо, що з 2013 року було нелегально відкрито щонайменше 7, а за іншими даними - 12 кар’єрів. У ході журналістського розслідування ми переконалися в правдивості наданої нам інформації.

Отож, із нелегальних кар’єрів глину просто крадуть, минаючи рентні платежі, а потім ще й продають її нам, забираючи тим самим кошти з держбюджету. Подвійна вигода для хабарників. Збитки держави складають десятки мільйонів доларів, які привласнюють собі чиновники, що б мали заборонити нелегальний видобуток і покарати винних – прокурор області Ян Стрелюк і начальник УМВС області Олег Бех.

Нагадуємо, це не перший випадок, коли в центрі скандалу з розкрадання копалин опиняється Стрелюк, Бех і їхній спільник – губернатор ОДА Головко. Ми неодноразово писали про крадіжки газоконденсату на мільйони гривень цими особами:

http://bastion.tv/problems/kradizhki-gazokondensatu-v-poltavi/

Сподіваємося, Генпрокуратура, на яку ми робимо запити стосовно корупційних схем Стрелюка, Беха та інших учасників злочинного синдикату, зверне увагу на посадовців-хабарників й невдовзі винні будуть сидіти не у своїх шкіряних кріслах, а в умовах меншої комфортності по вул. Пушкіна, 91.  

Коментарі