•  

Доля полтавчан, що знаходяться в полоні у сепаратистів лишається невідомою

220

Сьогодні в Кременчуці відбулася прес-конференція під час якої Олег Штефан, боєць батальйону «Донбас», що більше чотирьох місяців пробув в полоні в сепаратистів, розповів, як відбувається обмін полоненими і скільки ще жителів Полтавської області залишається в ув’язненні бойовиків.

Не зважаючи на домовленості між українськими військовими і терористами з ЛНР і ДНР про обмін полоненими «всіх на всіх», в полоні бойовиків залишається ще 14 бійців «Донбасу», розповів Штефан. Зараз ведуться переговори щодо їх звільнення, міністр МВС Арсен Аваков особисто пообіцяв, що протягом двох тижнів питання буде вирішено, пише «Телеграфъ».

За словами одного з громадських активістів, що займається пошуком зниклих українських військових і обміном полонених, Володимира Пилипенка, наразі точно відомо про п’ятьох ув’язнених в селі Комсомольське, на підконтрольній проросійським найманцям території. Їх тримають в закритих медичних закладах.

Доля ще 12 полтавців лишається невідомою. Є надія, що вони живі і також знаходяться в закладах закритого типу, можливо, на території Росії. 

Коментарі