•  

Донецький аеропорт повністю зруйнований

110
Донецький аеропорт повністю зруйнований

Донецький аеропорт вщент зруйнований.

Про це повідомляє головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

«Оборона Донецького аеропорту. 26 травня 2014 - 22 січня 2015 року 242 дні. Новий і старий термінал, вежа управління, все, що могло послужити як опорний пункт оборони повністю знищено. Аеропорт прострілюється прямою наводкою, але з руїн будівлі нового терміналу останні живі захисники пішли тільки сьогодні. Через півтори-дві години завершу писати про причини того, що сталося. Треба вшанувати пам'ять героїв, які захищали аеропорт так довго і в таких абсолютно невигідних і важких умовах. Дякуємо тим, хто пережив пекло останніх днів оборони, але залишився вірним присязі і військовому обов'язку до кінця. Дякуємо тим хто поранений, і вічна пам'ять тим, хто залишився в новому терміналі назавжди ...», - йдеться у повідомленні.

Інформацію про відступ українських військових з аеропорту також повідомив у Facebook Джордж Тука.

«Частині хлопців вдалося покинути аеропорт, частина потрапила в полон. Є надія, що під завалами ще є живі бійці», - написав він.

У той же час російський пропагандистський телеканал «Lifenews» зняв сюжет про розмінування Донецького аеропорту. Журналісти показали тіла людей, одягнених у військову форму. Згідно з інформацією телеканалу, це тіла «кіборгів». Їх знайшли під завалами аеропорту. Були також поранені.

Коментарі