•  

Допоможи прокуратурі Полтавської області подолати корупцію!

3300
Допоможи прокуратурі Полтавської області подолати корупцію!

Прокуратура Полтавської області звернулася до громадян за допомогою у викритті фактів корупції на всіх рівнях влади. Для цього у прокуратурі запустили електронну пошту: korup@pol.gp.gov.ua

Громадянам, які сповістять про факти корупції серед органів влади чи місцевого самоврядування гарантують анонімність.

«Останній Бастіон» самотужки зробив левову долю роботи працівників прокуратури, розкривши й оприлюднивши на своєму сайті вдосталь корупційних схем посадовців, працівників СБУ та прокуратури Полтавської області.

Ми підтримуємо ініціативу прокуратури працювати краще та мати зв’язок із громадськістю, тому долучилися до співпраці.

Подаємо текст листа, надісланого на вищезазначену електронну пошту:

Доброго дня, Полтавська прокуратуро.

До Вас не анонімно звертаються представники громадської спілки «Останній Бастіон». Навіщо анонімність? Хіба ми живемо не в громадянському й демократичному суспільстві? У суспільстві, де міські голови працюють на благо людей, працівники прокуратури розслідують злочини й притягують хабарників і корупціонерів до відповідальності, а журналісти висвітлюють життя і роботу всіх сфер населення й роблять розслідування, щоби донести правду громаді. Хіба ні?

Так журналісти «Останнього Бастіону» багато писали й робили розслідування стосовно Олексія Бондаренка, який нещодавно проходив конкурс на посаду антикорупційного прокурора. Звертаємо увагу, що О. Бондаренко разом із іншими особами з прокуратури Полтавської області (колишній головний прокурор Миронов та прокурор Сак) причетний до викрадення людини з метою отримання хабаря у значному розмірі. Про це ми писали на своєму сайті. На цю статтю посилалися представники конкурсної комісії, які ставили питання Бондаренкові.

Ви говорите, що хочете викрити факти корупції на всіх рівнях влади? Є прекрасна можливість довести ці слова справами! Чи проведене прокуратурою розслідування стосовно Олексія Бондаренка? Якщо так, то коли він понесе відповідальність перед законом? Чи, може, Бондаренко стане антикорупційним прокурором і буде воювати сам проти себе?


Прокурора Селькіна (сина головного лікаря першої міської клінічної лікарні Г.Б. Селькіної) кілька місяців тому звільнили з прокуратури. Однак син ліг у лікарню (у 1-шу міську, звісно, поближче до матері, де відлежуються багато "знатних" осіб із полтавського криміналітету). Чи звільнений таки з посади прокурор Селькін? Чи він відлежиться й повернеться до виконання прокурорських обов'язків?

Також ми робили багато ґрунтовних журналістських розслідувань стосовно ПрАТ «СК «Залізничні шляхи», компанії, що належить дружині Андрія Матковського. У вас немає питань до функціонування цієї страхової компанії? У нас - безліч. Перегляньте статті на сайті "Останнього Бастіону". Певні, що у вас також з'явиться багато питань до сім'ї Матковських.

Факти корупції не треба шукати в анонімів. Вони - під ногами. Будемо раді конструктивній співпраці й вашим повідомленням у припиненні корупційної діяльності Бондаренка, Селькіна (і Селькіної), «Залізничних шляхів» і низки інших. Якщо цих завдань мало, ми надамо безліч інших. На журналістську допомогу з нашого боку можете розраховувати.

З приводу непристойного жесту депутата І. Сірика й образи честі і гідності особи головного редактора видання «Останній Бастіон», ваш колега прокурор Кравченко відповів, що «все нормально». Тобто, тепер можна тичити пальцем наліво й направо і не нести за це відповідальності? Як це розуміти? Розтлумачте, будь ласка.

Усі проблеми одразу зникнуть, як кожен почне виконувати свою роботу. Прокуратура - розслідувати злочини й карати злочинців, наприклад. А то складається враження, що журналісти провадять більше розслідувань, ніж працівник прокуратури. Тоді ми запрошуємо активних працівників із вашого складу до себе в команду. Можливо, ви хочете розслідувати злочини, але через певні обставини в системі прокуратури, не можете цього робити. В «Останньому Бастіоні» у вас не буде таких перешкод.

Дякуємо за щирі спроби подолати корупцію в місті й області. Але щоб боротися з ворогом зовнішнім, треба спершу подолати ворога внутрішнього - у своїй структурі.

Бажаємо успіхів!

Коментарі