•  

Допоможіть правоохоронцям опізнати тіло чоловіка

3980
Допоможіть правоохоронцям опізнати тіло чоловіка

Кременчуцьким районним відділом УМВС України в Полтавській області встановлюється особа невпізнаного чоловіка. Тіло невідомого виявили в колекторі очисних стоків поблизу с. Соснівка Кременчуцького району. Редакції «Останнього Бастіону» правоохоронці розповіли, що  його знайшли ще на початку року, 15 лютого, але до цього часу розслідування стоїть на місці.  До них не надходило ніякої нової інформації та ніхто не повідомляв про зникнення людини в межах вказаної території.

Чоловікові на вигляд 45-60 років, зріст – 170 -180 см, волосся світло-русе, коротке. На момент виявлення був одягнений у:

сіро – блакитний светр, сорочку байкову у клітку з синіми, чорними та світло жовтими смугами;

брюки сірі класичні, на пояску з внутрішньої сторони фабричне маркування «KAIZER»;

туфлі чорні 43 розміру, на внутрішній стороні взуття є фабричний напис на червоному фоні «TJTJ»;

ремінь чорний із класичною застібкою із металу білого кольору.

На руці загиблого виявлено наручний годинник із металу сірого кольору з написом під склом «GUUCI» на чорному фоні.

Правоохоронці також надали нашим журналістам фоторобот чоловіка.Тіло у відкритому колекторі біля лісної стежки знайшли місцеві жителі. Чоловік у діловому одязі також вирішив пішки прогулятися у лісі, але не помітив яму у траві? За словами правоохоронців, невідомо: смертельні травми від падіння чи грубої сили. 

  

У разі наявності інформації щодо даної особи просимо негайно повідомити за телефоном (0532) 51-75-76 102, або іншим зручним способом.

Коментарі