•  

Дорога додому. Де Мамай прибрав сніг в Полтаві

16290
Дорога додому. Де Мамай прибрав сніг в Полтаві

Краще за всіх в Полтаві почищена від заметів дорога, яка веде від будинку мера до міськвиконкому.

«Останній Бастіон» відкликнувся на скарги полтавців, на непролазні тротуари і слизькі дороги, та помандрував Полтавою й знайшов кращі зразки роботи муніципальних дорожників. Можемо твердо сказати – ідеально чищені дороги в Полтаві є. Щоправда лише парочка.

Кращим зразком роботи комунальників в Полтаві виявилася вулиця Світанкова. На ній, в будинку №23а, живе сам міський голова Олександр Мамай.

Тут замети з дороги не просто почищені – сніг, ожеледь, бруд злизані буквально до асфальту.

Таким чином поїздка на роботу, чи то влітку чи в снігопад, для міського голови особливо не різниться: сухо і комфортно. «ОБ» сам прокотився дорогою Мамая, і переконався в ідеальності покриття. Безсумнівно, Мамай і комунальники показали клас - як треба чистити дороги.

Але вочевидь, що комунальники міста кинули основні сили на вулицю Світанкову, по суті незначний проїзд до приватного сектору «блатних» на околиці, і після кожного бодай малого снігу приїжджають підтримувати дорогу в ідеальному стані.

Саме тут легше за все знайти снігоприбиральну техніку: лише на внутрішньому кільці, де живе і їздить на роботу голова міста. Робочим же дали наказ: о 5 ранку, підчищати під'їзд до будинку градоначальника.

Знайти в місті настільки ідеально почищену дорогу, як біля будинку Мамая, в Полтаві важко. Але можливо. Це дорога до будинку ще одного vip-полтавця, відомого колишнього можновладця Олександра Удовіченка.

Діяч, який тільки мітить на крісло Полтавського міського голови, виявляється легко знаходить спільну мову з мером нинішнім. Така поміч на перший погляд дивує. Які спільні справи і цілі дозволяють їм підтримувати стосунки – лишається здогадуватися. Але взаємовиручка на лице.

Удовіченко проживає у Розсошенцях, на вулиці Центральній. Сюди веде друга незвично чиста дорога в Полтаві. Цікаво, що інші вулиці цього передмістя тонуть в метрових кучугурах снігу – ще більших ніж в місті.

На нерівномірність розподілення «снігоприбиральних сил» дорожньої служби міста городяни скаржаться з тих пір як Полтаву завалило снігом ще наприкінці минулого року.

Жителі Полтави нарікають на те, що проводиться розчищення тільки центральних вулиць, а другорядні, приватний сектор і під'їзди до міста не звільняються зі снігового полону взагалі.

Після обслуговування «мерських доріжок» снігоприбиральна техніка простоює в тому числі і тому, що комунальникам потрібно «економити пальне і ресурси». Проте за цим аргументом можна приховати і вибірковість обслуговування доріг і продаж ресурсів «на ліво».

Ті жителі, хто уже кілька днів спостерігає картину фантастичної чистоти вулиці на якій живе Олександр Мамай, підсумовують – «виходить, що у нас мер недобросовісно виконує свою роботу і дбає тільки про себе, а не про людей».

Можна тільки додати, що мер дбає не тільки про себе але і про своїх людей. Тільки пересічні полтавці до цієї категорії не відносяться.

Коментарі