•  

ДОСЯГНЕННЯ: Головко увійшов до ТОП-5 найбільш безвідповідальних голів ОДА в Україні

1980
ДОСЯГНЕННЯ: Головко увійшов до ТОП-5 найбільш безвідповідальних голів ОДА в Україні

Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко увійшов до ТОП-5 найбільш безвідповідальних губернаторів України.

Валерій Головко - голова Полтавської обласної державної адміністрації

КІЛЬКІСТЬ ОБІЦЯНОК

Зокрема, дані системи народного контролю показали, що за весь період політичної діяльності голова регіону дав три десятки публічних обіцянок, з яких виконав лише 8. При цьому 16 обіцянок Головка мають статус «в процесі», а інші 6 - остаточно провалені. Таким чином, за півроку роботи Головко посів 4 місце серед найбільш безвідповідальних голів ОДА України з рівнем невиконання власних зобов'язань, які досягли 20%.

Випередили Головко за відсотком невиконаних обіцянок тільки губернатори Київщини, Кіровоградщини та Чернівецької області. При цьому аналітик проекту Сергій Михалков зазначив, що найбільше невиконаних зобов'язань полтавський губернатор дав у сфері державного управління.

40% невиконаних обіцянок має у своєму пасиві і міський очільник Полтави Олександр Мамай. Його, за словами керівника проекту Євгена Заїки, також не можна віднести до списку відповідальних керманичів: він хоч і виконав 40 власних обіцянок, але ще 53  реалізувати так і не зміг.

Коментарі