•  

Дрова повільно ростуть, а вугілля замінить 5% котелень – губернатор про альтернативи газу

590
Дрова повільно ростуть, а вугілля замінить 5% котелень – губернатор про альтернативи газу

Вагомої альтернативи опаленню природним газом у Полтавщини немає. Таку думку висловив голова Полтавської облдержадміністраці Віктор Бугайчук на відкритті нової газової котельної, яка обслуговуватиме частину міста.

Для комунального сектору теплогенерації Полтавської області альтернативи газу бути не може – вважає губернатор.

«Дрова дуже швидко згорають, і дуже повільно ростуть. Альтернативними видами пального ми можемо замінити бодай 5%, вугіллям трохи більше» - зазначив голова облдержадміністрації стосовно можливостей переходу Полтавської області на альтернативні види обігріву.

За його словами, зменшення споживання газу можна досягти тільки заміною старих котлів з низьким ККД, які обслуговують зараз майже всю Полтавщину, сучасними більш ощадливими моделями, – «реконструкція дозволяє більш ефективно використовувати природний газ та знижує собівартість виробництва».

Бугайчук повідомив, що «на території області провели відповідні дослідження та встановили, що споживання енергії становить 300–500 Вт/м2, що у шість, а то й у вісім разів більше ніж у країнах Європи».

Чиновник звернувся до жителів області з закликом утеплювати свої будинки власним коштом – «щоб не гріти стіни та повітря».

Коментарі