•  

Дружина головного поліцейського Полтави стала уповноваженою Деконаїдзе

1980
Дружина головного поліцейського Полтави стала уповноваженою Деконаїдзе


У рамках реформи правоохоронних органів у полтавській поліції відкрився відділ прав людини, яку очолила Наталія Мельничук - дружина Віталія Мельничука, очільника патрульної поліції Полтави.

За словами начальниці нового відділу, таке нововведення - безпрецедентне для України.

- Відділ із захисту прав людини лише вперше відкривається в Україні, аналогу його не було як у нашій країні, так і у СРСР - говорить Наталія Мельничук.

Під час представлення громадськості, вона розповіла про свою роботу та відповіла на актуальні питання від представників громади. Так само, як її чоловік, вона спочатку працювала у патрульній поліції Києва, після чого отримала підвищення у вигляді даної посади.

Як відомо, ця посада передбачає конкурс. Вона, нібито, його пройшла після співбесіди. Проте, на питання громадських активістів, коли саме відбувався цей конкурс - не відповіла. Цікаво, чи відбувався взагалі цей конкурс, чи не допоміг чоловік у просуванні кар'єрними сходами?

Раніше Віталію Мельничуку інкримінували користування викраденим мотоциклом Honda CBR 1000 RR Repsol, який коштує орієнтовно 117-216 тис. грн.

Коментарі