•  

Дружина заступника голови Полтавської ОДА з неповною ставкою у виші стала Заслуженим працівником освіти

21730
Дружина заступника голови Полтавської ОДА з неповною ставкою у виші стала Заслуженим працівником освіти

Олена Пісоцька, дружина першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Андрія Пісоцького, отримала звання «Заслужений працівник освіти України», працюючи на півставки в полтавському виші Українська медична стоматологічна академія (УМСА). Нагороду педагогу присвоїли до Дня Незалежності України Указом президента.

Олена Пісоцька з 2000 року працює в УМСА на кафедрі іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією. Починала звичайним викладачем. Із 2010 року – кандидат педагогічних наук. У 2012 році отримала звання доцента.

На офіційному сайті вишу зазначено, що «Наукова проблема, яку досліджує О. П., стосується виховання культури взаємодії викладачів і студентів в університетському освітньо-виховному просторі. Розробила низку педагогічних технологій, що являють собою систему взаємопов'язаних методичних прийомів міжособистісних суб'єкт-суб'єктних взаємин, які визначають способи дії викладачів і студентів, спрямованих на взаємні зміни в діях, поведінці всіх учасників освітньо-виховного процесу. Автор 35 наукових праць. Співавтор підручника з англійської мови “English for Special purposes” (у двох томах) для студентів вищих медичних навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації, електронного посібника «Професійне використання англійської мови в галузі «Медицина».

За даними з декларації Андрія Пісоцького, його дружина володіє кросовером «Lexus RX350» 2012 року випуску, має квартири в Полтаві (80 м² ) та Бєлгороді Російської Федерації (48,4 м²), звідки вона родом. Олена отримала 57 677 грн заробітної плати за викладацьку діяльність у 2015 році. Ще 57 000 грн їй принесла підприємницька діяльність.

Андрій Пісоцький із дружиною в Горішніх Плавнях 

Олена Пісоцька в Баку. Фото з її сторінки у Facebook

Олена Пісоцька – донька Світлани Свищевої, із 1998 по 2003 заступниці голови Полтавської облдержадміністрації, співзасновниці ТОВ «Сорочинський Ярмарок».

Світлана Свищева з Віктором Януковичем на Сорочинському ярмарку 

Заслужений працівник освіти України — державна нагорода Українипочесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, присвоюється: організаторам освіти, працівникам органів управління освітою і навчальних закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності, підготовці висококваліфікованих кадрів.

Коментарі