•  

Два марні роки в СІЗО полтавцю компенсують тисячею євро

880
Два марні роки в СІЗО полтавцю компенсують тисячею євро

Чоловіка звинувачували у вбивстві, але через понад два роки слідство вирішило, що помилилося з вибором обвинуваченого. В позові до МВС постраждалий просив виплатити йому 350 тисяч гривень компенсації. Суд першої інстанції взагалі відмовив бідоласі, апеляційний – постановив виплатити тільки моральну шкоду та оцінив її у лише 28 тисяч гривень.

Полтавець в суді змусив правоохоронні органи виплатити йому моральну шкоду за тримання під вартою. Сума – смішна, чого не скаже постраждалий про свою історію.

Навесні 2012 року міліція порушила проти жителя області кримінальну справу за підозрою у вбивстві. Тоді суд призначив чоловікові запобіжний захід – взяття під варту.

Заґратованим він пробув два роки і 27 днів, перш ніж його визнали невинним і звільнили в залі суду.

Несправедливо ув’язнений забажав компенсації за два роки в СІЗО і подав до суду на Міністерство внутрішніх справ. Чоловік вимагав від правоохоронців виплатити 350 тисяч гривень моральної шкоди. Проте Октябрський районний суд Полтави у задоволенні позову відмовив. Чоловік не зупинився і подав апеляцію. Це принесло результат, Полтавський обласний апеляційний суд прийняв рішення частково задовольнити позов і виплатити чоловікові 28 тисяч 700 гривень у якості компенсації моральної шкоди.

Коментарі