•  

Дванадцять викладачів ПНТУ ім. Ю.Кондратюка можуть залишитись без роботи напередодні нового року

440
Дванадцять викладачів ПНТУ ім. Ю.Кондратюка можуть залишитись без роботи напередодні нового року

Студенти і викладачі архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка вимагають термінової зустрічі з ректором навчального закладу Володимиром Онищенком. Головна причина такої вимоги – можливе звільнення дванадцятьох молодих викладачів навчального закладу.

Пристрасті навколо архітектурного факультету продовжуються вже більше півроку. Ректора закладу неодноразово звинувачували у корупції і звільненні викладачів, які висловлюють незгоду з діями керівництва університету.

Нещодавно стало відомо, що дванадцятьом викладачам архітектурного факультету керівництво ВИШу відмовилося продовжувати трудовий договір. Ще на початку семестру їм підписали заяви тільки до 27 грудня. Переважно це молоді спеціалісти, які не бояться висловлювати власну думку. Крім того, конкурс посад для обрання викладачів кафедри основ архітектури і образотворчого мистецтва за контрактом, який планували провести наприкінці 2015 року переноситься на невизначений термін. Таким чином, 12 викладачів напередодні Нового року залишаються без роботи.

На своїй сторінці у соціальній мережі, одна з тих дванадцяти викладачів Нато Мікеладзе написала: «В ПолтНТУ, на Архітектурному факультеті, з роботи звільняють 12 викладачів , яким ще із початку семестру підписали заяви тільки до 27 грудня.
Особисто мене звільняють через мою громадянську позицію, підтримку Артура Арояна та відкриту незгоду з його звільненням. За наказом ректора, Коробко Б.О. відмовляється підписувати заяви на подовження дії трудового договору по незрозумілим причинам. Ставка на мене є, навантаження є. В чому ж проблема? В особистій неприязні? Чи буду я працювати хоча б із березня 2015 року? Нажаль, все залежить від власної волі Онищенка В.О.
До речі, зі стипендії зрізали двох найкращих студентів - художників. З тих самих причин».

Майбутні архітектори висловили своє категоричне невдоволення такими діями і вирішили ініціювати зустріч з ректором. У зв'язку із ситуацією, яка склалася, студенти запрошують ректора вишу Володимира Онищенка на зустріч з ними, яка має відбутися 23-го грудня о 12-й годині у аудиторії 307. Самі ж студенти налаштовані рішуче і говорять, що, якщо ж ректор з якихось причин не зможе зустрітися з ними у призначений час, то вони будуть змушені провести під стінами центрального корпусу університету мітинг. 

Марина Левчук

Коментарі