•  

Дві будівлі було знищено вогнем за минулу добу

880
Дві будівлі було знищено вогнем за минулу добу

За минулу добу в Полтавській області сталося дві пожежі, про це повідомили у прес-центрі головного управління ДСНС Полтавської області.

Перший виклик надійшов близько третьої години ночі 9 грудня з села Коваленківка Кобеляцького району. Пожежа сталася в приватному житловому будинку. Вогнеборцям, що приїхали с села Озера, вдалося за дві години локалізувати вогонь, а ще через дві повністю його ліквідувати. На щастя, жертв і постраждалих немає, проте житлова будівля зруйнована повністю. Що стало причиною пожежі на даний момент невідомо, за фактом пожежі ведеться перевірка слідчими органами УМВС в Полтавській області.

Друга пожежа сталася в селі Малютинці Пирятинського району в приміщенні кафе-магазину. Виклик прийняла 19-та державна пожежно-рятувальна частина о 08.15. Бійцям вдалося швидко приборкати вогонь, вже через годину вони локалізували вогонь, а об 11.10 пожежа була ліквідована. Будівля кафе-магазину практично знищена вогнем, жертв чи травмованих немає. Причина пожежі наразі встановлюється слідчими органами.

Коментарі