•  

Дві неповнолітні кременчужанки крали золоті прикраси у своїх знайомих

660
Дві неповнолітні кременчужанки крали золоті прикраси у своїх знайомих

В прес-службі міліції Кременчуга повідомии, що по «гарячих» слідах вдалося затримати двох крадійок золотих прикрас. Ними виявились дві неповнолітні жительки міста 13 і 14 років.

Дівчата скоювали свої злочини переважно в Молодіжному районі міста, де і самі мешкали. Під час дружніх візитів додому до своїх друзів-однолітків малолітні злочинниці видивлялися, де господарі зберігають ювелірні прикраси і тоді діяли за простою схемою. Поки одна з дівчат відволікала господарів, інша цупила побачені прикраси.

Награбоване дівчата здавали до ломбарду, а отримані кошти витрачали на власні потреби та розваги. Як з’сувало слідство, дівчата тричі побували в домі 45-річної жінки і винесли звідти близько 30 грам золотих прикрас, сума збитку наразі встановлюється. З іншої квартири їм вдалося винести золотий ланцюжок вартістю 2500 грн.

В рамках досудового розслідування, правоохоронцям вже вдалося вилучити частину вкрадених прикрас з ломбардів. Їх долучили до справи в якості речових доказів.

Наразі проти дівчат розпочато кримінальне провадження за частиною третьою статті №185 Кримінального Кодексу України. Юним зловмисницям інкримінують крадіжку, поєднану з проникненням у житло, що завдала значної шкоди потерпілому. За свої дії дівчата можуть бути позбавленні волістроком від трьох до шести років. Остаточну крапку у цій справі поставить суд.

Марина Левчук

Коментарі