•  

Дві тони наїдків зібрали полтавські школярі для безпритульних тварин

330
Дві тони наїдків зібрали полтавські школярі для безпритульних тварин

Майже 2 тонами крупи полтавські школярі нагодують безпритульних тварин. Така допомога чотирилапим збиралася упродовж місячника доброти.

Напередодні у день спонтанного прояву доброти, Міський будинок культури відчинив свої двері для любителів чотирилапих. Батьки з дітьми, вчителі зі своїми вихованцями зібралися на десятий традиційний концерт «Дай лапу». Про це повідомляє Місто.

Основною метою заходу є привернення уваги громадськості до проблеми безпритульних тварин. Організатори радіють, що з кожним роком все більше полтавців допомагають чотирилапим друзям. Цього року до акції долучилися всі школи міста.

"Цього року школи зібрали 1850 кілограмів крупи, завдяки якій на пункті перетримки песики і котики зможуть перезимувати" -  розповіла голова наглядової ради Полтавської обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»Майя Матвєєва.

Упродовж всього концерту відвідувачі могли пожертвувати кошти на покращення умов проживання та утримання чотирилапих. Завдяки цьому волонтери зібрали майже 6 тисяч гривень, які спрямують на лікування та стерилізацію безпритульних тварин.

Коментарі