•  

Двійник Матковського. Де ж справжній Матковський?

10120
Двійник Матковського. Де ж справжній Матковський?

Із інсайдерської інформації нам стало відомо, що Андрій Всеволодович Матковський має двійника.

Виступаючи на своєму каналі, збираючи юрби проплачених бабусь, підкуповуючи старих і молодих аптечками, люди можуть і не здогадуватися, що перед ними зараз виступає не справжній Матковський. 

"Команда МАтковського" розігрує виставу, яку можна описати цитатою з відомого радянського фільма: "Говорят, царь то - ненастоящий"

Кажете, що не може цього бути? Тоді аналізуйте: Матковський має свідоцтво на проживання в Австрії, яке він купив за вкрадені на посаді міського очільника Полтави гроші. Для того, щоб воно було в силі, Матковському Андрію Всеволодовичу треба 181+1 день на рік бути на омріяній австрійській землі. Тобто, пів року Матковського апріорі не може бути в Полтаві.

У 2014 році Андрій Матковський прожив в Австрії по одному паспорту 220 днів, що складає 7,3 місяця. Але в цьому році почалися передвиборчі «бєга», тому Андрійко трішки ще не дотягнув - всього 168 днів, або 5,6 місяців за півроку.

Хронологія пересування за межі України, зокрема до міста Відня, власника закордонного паспорту ЕН 571759 виданого на ім'я Матковського Андрія Всеволодовича:

Ще два тижні треба бути за кордоном, щоб не втратити свідоцтво на проживання в Австрії. Але ж зараз Матковський щодня з’являється то на тв, то під час роздачі (підкуповуванні) ліків стареньким, то на проплачених мітингах. Виходить, людей вводять в оману?

Інформатор зазначив, що Андрій Матковський боїться бути на зустрічах зі звичайними людьми і тиснути їм руки, щоб не підчепити інфекцію при рукостисканні.

Задля проведення зустрічей і спілкування з людьми, Матковський і найняв професійного двійника, навченого відповідному мистецтву й театральних манер.

Коментарі