•  

​Двоє «покупців» викрали автомобіль та його власника

1430
​Двоє «покупців» викрали автомобіль та його власника

22-річний мешканець Шишацького району нещодавно вирішив продати свій автомобіль «Опель». Оголошення про продаж розмістив в Інтернеті і вже через деякий час на машину знайшовся покупець. Здійснити операцію купівлі-продажу «партнери» домовились біля станції технічного обслуговування у селищі Опішня. Туди молодик вирушив за кермом сам. На місці призначення продавця вже чекали потенційні клієнти – двоє чоловіків.

Покупці оглянули «Опеля» і всі разом сіли до машини, щоб протестувати її на швидкості. Йдеться у повідомленні ВЗГ УМВС у Полтавській області.

Власник сів за кермо, один з чоловіків умостився на переднє пасажирське сидіння, інший – сів за ними. Проїхавшись по Опішні вони зупинились. Чоловік, що сидів на задньому сидінні, схопив за шию хлопця, а той що поруч приставив йому до шиї предмет схожий на пістолет і погрожував позбавити життя. Потім руки водія пристебнули кайданками і наказали вилазити з автомобіля. Зловмисники весь час погрожували хлопцю розправою, а потім надягли на голову шапку, пов'язку на очі і помістили до багажного відділення автомобіля.

Чоловіки забрали у потерпілого всі документи на машину і мобільний телефон. Деякий час вони возили молодика у багажнику, а потім, коли автомобіль зупинився, запропонували хлопцю відпустити за 50 тисяч гривень. Таких грошей у потерпілого не було.

Далі чоловіки пересадили «полоненого» до іншого автомобіля, що належав одному із них. Вони увесь час не переставали погрожувати потерпілому розправою, а потім змусили його зателефонувати своїй знайомій односельчанці та попросити грошей у борг. Хлопець виконав всі вказівки.

І лише коли зловмисники отримали близько 15 тисяч гривень, відвезли молодика назад до Опішні і наказали мовчати, мовляв «підеш до міліції – тобі не жити!»

Так, викинувши хлопця на місці зустрічі, чоловіки з грошима та на його автомобілі зникли в невідомому напрямку.

Саме з такою заявою прийшов молодий чоловік до Шишацьких правоохоронців, розповівши історію, яка з ним трапилась.

«Правоохоронці негайно почали розслідувати справу і вже за деякий час особи зловмисників були встановлені міліціонерами Зіньківщини, - розповів начальник Зіньківського райвідділу Олег Гайфутдінов. - Перший - 38-річний раніше не судимий мешканець селища Опішня. Чоловік одружений та має доньку, працює водієм на одному з місцевих підприємств. У ході санкціонованого обшуку у останнього вилучено близько 1900 гривень, пристрій для відстрілу гумових куль, наручники, мисливську рушницю, пристрій для стрільби гранатами, ніж з упором для рук. Викрадену машину міліція знайшла у їх спільного знайомого».

Інший зловмисник виявився 35-річним безробітнім мешканцем Опішні. У нього правоохоронці вилучили близько 12 тисяч гривень.

За фактом вчинення нападу з метою незаконного заволодіння транспортним засобом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 289 Кримінального кодексу України. Крім того розпочаті кримінальні провадження і за частиною 2 статті 189 (Вимагання) та статтею 146 част

Коментарі