•  

Економія електроенергії уже приносить більше збитків ніж заощаджує – Кременчук

2420
 Економія електроенергії уже приносить більше збитків ніж заощаджує – Кременчук

Влада Кременчука, одного з найбільших промислових центрів України, критикує економічну доцільність знеструмлень.

Промислові виробництва, яких в Кременчуці налічується понад 90 почали звітувати про збитки через простої під час відімкнень електрики. Влада міста заявляє, що в наслідок цього міський бюджет вже недоотримав від підприємців багатомільйонні суми:

«Тільки через вимушену зупинку та неритмічну роботу промислових підприємств міський бюджет вже недоотримав приблизно 90 мільйонів гривень», — заявив перший заступник Кременчуцького міського голови Віктор Калашник.

Зараз підприємства Кременчука знеструмлюються Обленерго на 5-6 годин щодня. Виконком Кременчуцької міської ради заявив, що в регіоні вже відчули болячий удар по економіці.

«Полтавська область, у тому числі місто Кременчук, залишаються у найгіршій ситуації у порівнянні з іншими регіонами країнами. Сьогодні треба думати про створення умов для належного життєзабезпечення тих регіонів, які в тилу кують перемогу, працюють на обороноздатність країни, допомагають українським військовослужбовцям. Перемогти може лише економічно потужна держава. Сьогодні ж економічна міць України зосереджена в Кременчуці. Фінансова ситуація в місті з кожним днем стає гіршою» - додав Віктор Калашник.

На частині підприємств виробничий цикл вимагає безперервності, зрив яких потягне за собою техногенні аварії – попередив віце-мер Кременчука Віктор Калашник про подальші наслідки:

«Гірше за все, що фінансовими втратами такі відключення не завершаться. Вони можуть стати початком більш глобальних проблем — технологічних аварій і, як, наслідок, екологічних катастроф»

Також в мерії Кременчука переконанні, що плани енергетиків відмикати зовнішнє освітлення потягнуть сплеск вуличної злочинності.

Коментарі