•  

Економні знеструмлення почались на Полтавщині: в Полтаві стали тролейбуси, в області – підприємства

5700
Економні знеструмлення почались на Полтавщині: в Полтаві стали тролейбуси, в області – підприємства

«Полтаваобленерго» повідомило про запровадження графіку аварійних відключень на підприємствах.

Знеструмлення промислових споживачів викликане «дефіцитом електричної потужності», який виник у зв’язку з аварійним відключенням на Запорізькій АС блока № 3 1000 МВт.

Про це підприємство повідомило на своєму офіційному сайті.

Як наслідок, для зберігання цілісності ОЕС України, по ПАТ «Полтаваобленерго» з 1 по 31 грудня 2014 року вводяться графіки обмеження споживання електричної потужності та графіки обмеження споживання електричної енергії. Обмеження будуть застосовуватися до споживачів промислової групи, що залучені до графіків обмеження споживання електричної енергії по 5 черзі в повному обсязі на величину 2,7мільйонів. кВт/год на добу та електричної потужності з 08:30 до 10:30 та з 16:30 до 20:30 по 5 черзі в повному обсязі на величину 135 МВт на робочі дні грудня.

Аварійні відключення електроенергії вже зачепили громадський електротранспорт обласного центру. Вчора рух тролейбусів призупинявся двічі: з 9:20 по 12:20 та у вечірню годину пік – з 16:30.

За словами директора «Полтаваелектротрасу» Євгена Зайцева знеструмлення призвело до зупинки 13 тролейбусів: «без попередження були знеструмленні чотири наші тягові підстанції. Аварійним тягачам довелося буксирувати тролейбуси що зупинилися»– повідомив комунальник

Коментарі