•  

Екс-губернатор Полтавщини закликає озброюватися!

350
Екс-губернатор Полтавщини закликає озброюватися!

Але не Олександр Удовіченко, а його попередник - Валерій Асадчев (2006-2010). Він вважає, що на часі потреба у швидкому розгортуванні цивільного населення для боротьби з загарбниками. 

“Населення України треба озброїти. Ситуація в Україні показала, що є потреба у швидкому розгортуванні цивільного населення для боротьби з загарбниками. Але таке розгортування буде мати сенс, якщо громадяни будуть озброєні і навчені. Я пропоную все таки прийняти рішення про озброєння громадян, але я пропоную це зробити наступним чином: кожний громадянин, хто є військовозобов’язаний, повинен мати особисту зброю, яка має стояти на обліку у тому ж військкоматі, де стоїть і військовозобов’язаний, а зберігатися на визначених арсеналах під охороною.
Всі такі громадяни мають регулярно проходити стрільби та інші тренінги, щодо фахового застосування зброї. Більше того, кожний громадянин матиме право за власним бажанням відвідати арсенал, де зберігається його персональна зброя і провести тренування, стрільби у спеціально обладнаних у таких арсеналах місцях (тирах, міні-полігонах)”, - пише Асадчев у соцмережі.

На його думку, при таких підходах, можливо організувати мобілізацію протягом найкоротших часових проміжків.
“При такій системі мобілізація населення може відбуватися за день – два. Тому що кожний буде знати, де його персональна зброя”,- вважає Асадчев.

Коментарі