•  

Екс-очільниця НБУ розпочинає стартап проект

220

Після відставки з посади голови Нацбанку Валерія Гонтарева вирішила зайнятись новим IT проектом. Про це повідомляє видання LIGA.net.

http://finance.liga.net/personal/article/snova-v-dele-valeriya-gontareva-zanyalas-meditsinskim-startapom

За словами Гонтаревої, компанія «Медікіт» стане новим онлайн майданчиком, що сполучає пацієнтів та лікарів. Подробиці проекту вона поки тримає у секреті.

Проте, з сайту проекту стало відомо, що місія компанії – «створити екосистему діджитал медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці».

Так за допомогою сервісу пацієнти зможуть отримати миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також викликати лікаря додому через інтернет. Лікарі, в свою чергу, будуть отримувати оплату за кожну консультацію в рамках проекту. Як саме діятиме система, достеменно невідомо.

Запуск платформи планують на листопад 2018 року.

Зазначимо, що юридично Гонтарева не має відношення до проекту. У компанії «Медікіт» два засновника - її син Антон Гонтарев та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.

Гонтарева продала Костянтину Стеценку і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році.

Антон Гонтарев та Кириченко інвестували в статутний капітал «Медікіт» по 5 млн гривень. Сама компанія була зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь в компанії. У ICU повідомили, що не мають до проекту жодного відношення.

Директором «Meдiкiт» з 14 квітня 2018 року значиться Руслан Кравець - колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

«Концептуально – це медичний маркетплейс по типу Airbnb або Olx. Зараз відбувається розробка IT-складової, про технічні деталі, таких як оплата послуг, говорити поки рано», — зазначив Кравець.

Він також розповів, що Гонтарева може очолити наглядову раду компанії.

Коментарі