•  

Екс-прокурор Одеської області нахабно прилаштував мансарду, зруйнувавши квартири сусідів

5720
Екс-прокурор Одеської області нахабно прилаштував мансарду, зруйнувавши квартири сусідів

В Одесі незаконна мансарда на пам'ятці архітектури - прибутковому будинку Шестопала-Чернігова, що на розі Жуковського і Катерининської, руйнує будинок, якому нещодавно виповнилося 100 років.

Як пише Думська зі слів мешканців будинку, реконструкція горищного приміщення почалася ще в 2006 році, але завдяки активній позиції сусідів, будівництво перетворилося на довгобуд. Різні інстанції неодноразово визнавали роботи незаконними, на якийсь час зупиняли їх, але потім зведення мансарди тривало. Цього року будівельники вийшли на фінішну пряму.

Те, що чиновники досі не звернулися до суду з позовом про демонтаж небезпечної надбудови, мешканці пояснюють особистістю її господаря. Мова йде про екс-прокурора Одеської області В'ячеслава Трунова, сім'я якого нібито проживає за даною адресою.

Мансарда не тільки перевантажує старовинний будинок, але і сприяє тому, що мешканців верхніх поверхів регулярно затоплює - будівельники демонтували покрівлю, а толком відновити її не спромоглися. Стіни в квартирах пішли тріщинами, місцями обвалилася стеля.

Одного разу високопосадовий власник мансарди навіть зробив ремонт сусідам - була приведена в до ладу стеля, побілені та пофарбовані стіни. Але через місяць по стелі знову поповзла павутина тріщин і розходжень, і вона почала осипатися.

У міському управлінні охорони пам'яток культурної спадщини виданню заявили, що буквально днями отримали скаргу від жителів будинку і вже направили на Катерининську інспекторів.

Коментарі