•  

Екс-регіонал Чечетов учинив самогубство - МВС

220
Екс-регіонал Чечетов учинив самогубство - МВС

Сьогодні вночі зі своєї квартири на 17-му поверсі викинувся екс-регіонал, колишній народний депутат, "диригент диктаторських законів 16 січня" Михайло Чечетов. Він розбився насмерть, передає "ТСН".

"Михайло Чечетов сьогодні вночі дійсно викинувся з вікна власної квартири з 17 поверху будинку за адресою вул. Мішуги, 2. Це сталося близько 1:00 ночі. У Михайла Чечетова на Мішуги, 2, була двоповерхова квартира", - підтвердив народний депутат Антон Геращенко.

Дружина Михайла Чечетова залишалася на першому поверсі квартири, прокинулася о пів на другу ночі і не виявила поруч чоловіка. Обійшла всю квартиру і побачила на другому поверсі квартири відчинене вікно і тапочки чоловіка.

Судячи з опитування дружини та інших осіб, які бачили його напередодні, він перебував у глибокій депресії, після початку кримінального провадження за підозрою його у зловживанні службовим становищем під час "ручного" голосування 16 січня 2014 року.

Крім того, Генеральна прокуратура заявляла про підготовку до висунення інших звинувачень проти Чечетова.

Як сталопізніше відомо, Чечетов залишив передсмертну записку такого змісту: ""Я ухожу. Думаю, так будет лучше для всех. Огромное спасибо всем за поддержку. Простите и поймите меня правильно. М. Чечетов".

Коментарі