•  

Експлуатацію 125 ліфтів заборонили у Полтаві

390
Експлуатацію 125 ліфтів заборонили у Полтаві

Харківський апеляційний суд задовольнив адміністративний позов територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області щодо заборони експлуатації 125 ліфтів.

Про це інформує прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду в Полтавській області.

«За результатами планових перевірок до Полтавського окружного адміністративного суду теруправлінням було направлено адміністративні позови про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду стосовно заборони виконання робіт під час експлуатації 125 ліфтів (КП «Ремліфт» Полтавської міської ради). Приводом для заборони стало не проведення власником експертного обстеження та позачергового технічного огляду ліфтів, які відпрацювали понад 25 років»,- сказано в повідомленні.

Інспектори територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації ліфтів. Крім того, перевірками було встановлено ряд порушень, що суттєво впливає на якість обслуговування ліфтів та може привезсти до травмування як працівників обслуговуючих організацій під час виконання ремонтних робіт, так і мешканців житлових будинків,- повідомили в управлінні.

Довідка

В житлових будинках міст Полтавщини встановлено 2 311 пасажирських ліфтів, із них майже 45 % відпрацювали термін служби понад 25 років. Майже у 60 % ліфтів відсутнє освітлення. Близько 30% ліфтів потребують ремонту машинних приміщень.

Коментарі