•  

Елітне життя бідного нардепа Юрія Бублика

14300
Елітне життя бідного нардепа Юрія Бублика

Жителі села Ковалівка Полтавського району оприлюднили фото нового маєтку народного депутата від «БПП» Солідарність» Юрія Бублика.

На світлинах, зроблених на днях, видно недобудований двоповерховий розкішний будинок. Також на фотознімці видно, що робітник починають будувати дах маєтку.

Поруч із будівлею – джип нардепа, NissanX-Trail. Його вартість у салонах – у районі $ 30 тис.

Цікаво, що в Бублик не вважає за потрібне декларувати своє майно. Так у деклараціях за 2012-2015 рр. у графі «Транспортні засоби» Бублик не зазначив жодної автівки. Це при тому, що за 2015 рік Бублик задекларував скромні 79 тис. 299 грн. доходу.

Нардеп Юрій Бублик на робочому місці

Із деклараціями посадовця можна ознайомитися на офіційному сайті Верховної Ради. Покликання: ДЕКЛАРАЦІЇ Ю.БУБЛИКА

Постає питання, як із 6.6 тис. грн зарплати на місяць можна дозволити собі утримувати джип і розбудовуватися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У свободовца Бублыка невесть откуда появился дорогой джип

До слова, брат Юрія Бублика Олександр є сільським головою с. Ковалівки.

Полтавські учасники війни на Сході України зазначали, що Олександр Бублик ухиляється він виділення земельних ділянок бійцям. Через це нещодавно розглядалася судова справа.

У зв’язку з викладеними фактами й доказами звертаємося до правоохоронних й антикорупційних органів провести перевірку отриманих і задекларованих доходів народного депутата Юрія Бублика, законності його будівництва у с. Ковалівка Полтавського району.

Також просимо перевірити, скільки учасників війни отримали земельні ділянки в с. Ковалівка в порівнянні з іншими селами району з метою убезпечення від можливої корупційної складової в діях тамтешнього сільського голови під патронатом нардепа. 

Коментарі