•  

Якщо судити за статистикою, то на Полтавщині теж ідуть… бойові дії!

260
Якщо судити за статистикою, то на Полтавщині теж ідуть… бойові дії!

За останню добу на Полтавщині померла 51 особа. Скоєно 1 самогубство. Двоє людей безвісти зникли. Такі дані про стан правопорядку з 28 на 29 травня 2014 року. Також за названий проміжок часу у Полтавській області зареєстровано 47 повідомлень про злочинні посягання. З них 26 розкрито.

За вказаний період скоєно 2 грабежі, 29 крадіжок, 2 хуліганства, 1 незаконне заволодіння автомототранспортом, 3 наркозлочини. На автошляхах трапилося 4 ДТП, 1 особа загинула, 5 осіб травмовано.

Якщо абстрагуватися від конкретики, зосередившись лише на цифрах втрат, то можна зробити висновок, що на Полтавщині теж ідуть повномасштабні воєнні дії! Принаймні у нас за добу вмирає і гине не менше, ніж в районі бойових дій. Як на тому ж Донбасі... 51 чоловік помер, один самогубець і один загиблий в автокатастрофі - це в цілому 53. Виходить, що в середньому в області йдуть з життя півтори тисячі чоловік в місяць! Тобто кожен місяць по суті зникає один великий селище, а протягом року - ціле місто порівняй Кременчуку! Причини, звичайно, різні, але привід замислитися є: чому люди так часто имирают і так часто гинуть навіть на мирній землі...

А тим часом в УМВС у Полтавській області нагадують номери телефонів, за якими можна повідомляти інформацію щодо місця перебування зниклих людей, а також обставини вчинення злочинів або порушень правопорядку: (0532) 51-77-57 або 102.

Коментарі