•  

Естонські працедавці зневажливі до українських заробітчан

1430
Естонські працедавці зневажливі до українських заробітчан

Радник міністра фінансів Естонської Республіки Лассе Легіс і аналітик Центрального союзу роботодавців Рауль Арон висловили стурбованість неналежним ставлення працедавців Естонії до заробітчан з України.

Про це мовиться у матеріалі видання «Äripäev». Представник естонського міністерства фінансів зауважив, що при використанні так званої орендної робочої сили упродовж останніх кількох років підприємцями на озброєння беруться методи рабовласницького характеру.

«Ми маємо стежити за тим, які у найманих працівників житлові та побутові умови. Я особисто знаю факти, коли при використанні громадян України як робочої сили, працедавці нехтують їхніми правами», — заявив Лассе Легіс.

Водночас аналітик Центрального союзу роботодавців Рауль Арон наголосив на тому, що естонці надаючи роботу, поселяють своїх працівників у непристосовані до життя приміщення, де не жили б сами та не погодилися б містити там свою собаку. На думку експерта, проблема полягає у бажанні працедавців зекономити власні витрати, а не у міжнаціональному відторгненні українців.

Схоже

У Латвії заборонили низку кремлівських каналів

Близько 5% території Естонії лишаються окупованими Росією, – спікер естонського ...

В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

​Одна з урядових партій Фінляндії пропонує скасувати співпрацю з НАТО

Скандинавські банки «відмивали» криваві російські гроші, — міністр фінансів Естонії

Коментарі