•  

Евакуацію оголосили в Київському райсуді - замість засідання Кернеса

1280
Евакуацію оголосили в Київському райсуді - замість засідання Кернеса

Сьогодні в Полтаві - суд у справі Кернеса

Сьогодні, 18 травня, у Київському районному суді міста Полтави має відбутися підготовче засідання по справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

На даний момент, біля будівлі суду перебуває міліція, кінологи. Початок засідання планується на 10.30

На десяту годину призначено збори активістів. Підтягуються люди з організації "Громадський майдан" і "Десниця".

О 9.50 до входу до будівлі суду підійшли близько 20 хлопців, деякі в балаклавах. Йшли з фаєрами, міліція пропустила. За словами людей, що зібралися біля суду в Полтаву приїхали 70 ультрас з Дніпропетровська, 30 - з Харкова і повинні підійти місцеві фанати.

Близько десятої години в будівлю суду зайшов Геннадій Кернес.

Активісти, які зібралися під будівлею, не знають в чому звинувачують мера Харкова.

Близько 10.30 оголошена термінова евакуація із зали засідань. Імовірно, було отримано повідомлення про замінування. Ця інформація викликала паніку на вулиці біля будівлі суду.

Слідчі Генпрокуратури 2 березня 2015 оголосили про завершення досудового розслідування про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України. 26 березня Генпрокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Геннадія Кернеса і двох його охоронців.Попереднє засідання з розгляду справи мало відбутися 31 березня в Дзержинському районному суді. Його перенесли на 10:00 7 квітня в зв'язку з неявкою потерпілих - активістів Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова. За словами адвоката Лідії Ізовітової, вони могли не з'явитися в зв'язку з різкою зміною їх місця реєстрації з Харкова на Київ.Генеральна прокуратура України заявила, що слухання справи має бути перенесено до Києва, оскільки обидва потерпілих тепер прописані в столиці України за однією адресою. У той же час, як з'ясували ЗМІ, ця інформація не відповідає дійсності - господиня квартири розповіла, що на прохання сина «прописала тимчасово його друга» Олександра Кутяніна, а про Сергія Ряполова взагалі нічого не знає.2 квітня Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ направив кримінальну справу для розгляду в Полтаву.28 квітня Київський райсуд Полтави переніс засідання у кримінальній справі на 18 травня, тому що Геннадій Кернес перебував на лікуванні в Італії.Сам Геннадій Кернес неодноразово заявляв, що не скоював інкримінованих йому злочинів і називає цю справу «політично мотивованим» з боку його давнього опонента, а нині міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Кернес також сказав, що у слідства немає фото-, відео- або аудіоматеріалів, а серед доказів у сторони обвинувачення - лише слова потерпілих.

Коментарі