•  

Фанат басейнів Мамай протиснув багатомільйонні витрати з бюджету на новий плавальний комплекс. Але жодної копійки на армію

2420
Фанат басейнів Мамай протиснув багатомільйонні витрати з бюджету на новий плавальний комплекс. Але жодної копійки на армію

Мільйони у воду: депутати полтавської міськради проголосували за виділення субвенції з міського бюджету в розмірі 11 мільйонів гривень на зведення ще одного басейну.

Противники виділення мільйонів гривень з бюджету на басейн, влаштували мітинг перед початком сесії міської ради, на якій був запланований розгляд цього питання. Близько півсотні людей заявляють, що доля спортивної споруди в документах мерії виписана так, що басейн буде використовуватися і на комерційній основі. А величезні трати з бюджету на цю ідею вони вважають не актуальними. За словами активістів, вони провели громадська опитування в якому понад дві тисячі полтавців висловилися проти фінансування і тільки троє – за.

Проте в сесійній залі розподіл думок виявися з точністю до навпаки.

Головним лобістом нового басейну виступив міський голова Олександр Мамай – за його словами всім бажаючим плавати дітям і спортсменам не вистачає одного наявного в Полтаві басейну, тому необхідний ще один. Закиди активістів, що Мамай басейн будує собі він відкинув заявивши, що має його вдома.

Депутати майже одноголосно ухвалили рішення про фінансування.

Обранці відкинули аргументи громади про те, що голосують за басейн у той час коли в місті катастрофічний стан доріг і відсутнє освітлення периферії. Виділені на басейн грошей, на думку, противників, також можна були спрямувати на утеплення житлових будинків, що в нинішніх умовах тотальної економії куди актуальніше.

Відкинули депутати на чолі з мером і пропозицію протестувальників направити гроші замість басейну на краще оснащення полтавських бійців. На допомогу їм в бюджеті Полтави 2015 року не передбачено жодної гривні.

Максим Кондратенко

Коментарі