•  

Фінінспектори Полтавщини виявили втрат на більш ніж мільйон гривень під час ревізії Полтавського районного бюджету

330
Фінінспектори Полтавщини виявили втрат на більш ніж мільйон гривень під час ревізії Полтавського районного бюджету

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 1 млн. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії Полтавського районного бюджету та дотримання законодавства при здійсненні фінансово-господарської діяльності Фінансовим управлінням Полтавської райдержадміністрації. Контрольний захід охопив період з 01.01.2012 по 31.01.2015.

Зокрема, місцеві бюджети району недоотримали понад 480 тис. грн. тому, що фізичні особи не сплатили відповідних коштів після затвердження проекту відведення їм земельних ділянок. Ця заборгованості в бухгалтерському обліку фінансового управління не відображалась і не враховувалась при формуванні доходної частини місцевих бюджетів району на 2012 – 2014 роки.

Окрім того, без наявності відповідної програми із районного бюджету безпідставно витрачено 312 тис. грн. на утримання небюджетної комунальної установи.

За недотримання законодавства на двох посадових осіб Фінансового управління Полтавської райдержадміністрації складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Полтавського району.

Коментарі