•  

Фірма «регіонала» побудувала десятки кілометрів «Стіни» з дірками

7150
Фірма «регіонала» побудувала десятки кілометрів «Стіни» з дірками

Полтавські 38 кілометрів «Стіни» можуть стати слабкою ланкою в обороні України. Завдяки «троянському коню» – на виконання, супровід і контроль будівельних робіт незрозумілим чином потрапили самі «регіонали». Результатом їхньої роботи стала безліч недоліків в оборонному комплексі – про це свідчать військові і незалежні волонтери, що проінспектували ділянку.

Фортифікаційні споруди, які провалили інспекцію волонтерів і просто лякають військових будує генеральний підрядник ТДЗВ «Полтавтрансбуд».

Фактично ж через цю фірму замовлення на всю довжину полтавської ланки і відповідно чимале державне фінансування одноосібно отримала група «регіоналів».

Полтавській області разом зі всіма регіонами України дісталось завдання збудувати частину фортифікаційного комплексу «Стіна». Полтавщині перепало 38 кілометрів під Артемівськом Донецької області.

15 травня, за день до публікації незалежної оцінки робіт від волонтерів, фірма «Полтаватрансбуд» через прес-службу голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка «вкинули» в місцеві засоби масової інформації публікацію рекламного змісту, яка, втім, не була позначена як така.

В статті-темнику, який без змін і доповнень протранслювали електроні регіональні ЗМІ Полтави, йшлося про успішну реалізацію полтавської ділянки проекту «Стіна» зусиллями компанії «Полтаватрансбуд»:

Зокрема, розповідалось як 13 квітня голова Полтавської ОДА Валерій Головко особисто проінспектував будівництво першої лінії фортифікаційних споруд. При цьому було обіцяно, що їх здадуть в експлуатацію до кінця тижня. Сповіщалося, що на той час на об’єктах будівельники завершують монтаж залізобетонних конструкцій. Також начебто споруди вже почали випробовувати задоволені військові. Йшлося про командно-спостережні пункти, вогневі точки та укриття для екіпажів бойових машин.

Хоча на той день роботи з реалізації укріплень на даній ділянці ввіреній «Полтаватрансбуду» не були прийняті замовником, а саме будівництво ще тривало.

Журналісти в пул чиновницького інспектору запрошені не були, та не були повідомлені про поїздку.

Вкидання позитиву було зруйнований наступного дня, коли місце відвідали волонтери і поспілкувалися з широким колом військових.

Примітно, що опублікувати звіт волонтерам вдалося тільки у «Фейсбуці», та в інформагенції за межами Полтавської області – «Інформатор», яка зосереджена на висвітленні подій в зоні АТО.

«Полтаватрансбуд» отримав замовлення на всю довжину ввірену полтавським чиновникам, понад тридцять кілометрів – кількома ділянками-чергами вартістю по 2,5 мільйона гривень кожна.

В звіті під назвою «Фортифікаційні споруди за 2,5 млн гривень будують з дірками» крім вражень волонтерів від побачених в «Стіні» недоліків містяться коментарі військовослужбовців, які будуть безпосередньо нести чергування на об’єктах створених «Полтаватрансбудом».

Вони нищівно розкритикували якість робіт.

Фортифікаційні споруди в Артемівську Донецької області не зможуть повноцінно захистити українських військовослужбовців. Як повідомила волонтер Марина Комарова на своїй сторінці в Facebook, військові вкрай здивовані реалізацією дорогого проекту.

«Бетон, який розсипається. Бетон оббивається просто гумовим молотком. Зовнішні двері, які закриваються на засув зовні. Ну переплутали, розумієте. Ну переварятьна іншу сторону прямісінько на передку, проблема чи що?))) Повітрявідвідники без будь-яких перекриттів, просто діри, кидай що хочеш. Мене цікавить тільки одне: це за 2,5 млн. грн? Серйозно? »- Написала Комарова».

Результат роботи фірми «регіонала» загрожує життю українських солдатів і успішності їхньої місії в цілому – підводить до думки матеріал.

Примітно, що темник супроводжувався лише одним фото загального плану:

А звіт волонтерів - детальною розкадровкою недоліків:

Засновниками «Полтавтрансбуд» є колектив із 34 фізосіб, а також однойменна компанія з управління активами. Найбільші частки мають син і батько - Олексій Ландар (43%) та Олександр Ландар (10%), депутат Полтавської райради, до якої він обирався від Партії регіонів - саме він ключова особа в фірмі, а також Валерій Маляренко (30%).

За останні 5 років панування «регіоналів», які передували Революції Гідності, ця фірма виграла в Полтаві тендерів на чверть мільярда гривень.

Фірму регіонала на виконання всіх 38 «полтавських» кілометрів «Стіни» було залучено рішенням керівництва Полтавської обласної державної адміністрації, і особисто Валерієм Головком. Примітно, що не задовго до отримання «Полтаватрансбудом» замовлення, першим заступником губернатора був призначений екс-регіонал Андрій Пісоцький . В його обов’язки одразу від залучення до роботи, навіть ще до офіційного оформлення, почало входити формування команди Головка . Так серед перших призначенців в ОДА з’явився новий начальник управління капітального будівництва Тимофій Голбан.

Процес реалізацію участі ОДА в «Стіні» був покладений саме на першого заступника ОДА та новопризначеного Тимофія Голбана. Про це Головко публічно обмовився 7 квітня.

Вочевидь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко не міг не знати про такий результат від самого початку.

Таким чином не тільки будівництво захисної ланки України від російсько-терористичних військ було покладене на сумнівних виконавців, але і догляд за цими виконавцями опинився в руках таких же сумнівних контролерів – їхніх однопартійців – «регіоналів».

Загальна сума замовлення фірмі від держави скала 30,3 мільйона гривень. Вочевидь крихкий бетон стільки не коштував.

Будівельне підприємство має протягом травня-червня здати в експлуатацію 13 таких об’єктів.

Від лінії оборони (чи воріт) «Полтаватрансбуду» до лінії зіткнення з бойовиками −2 кілометри. Це на відстані пострілу снайпера…

Коментарі