•  

Злочинний синдикат головного Полтавського прокурора

35090
Злочинний синдикат головного Полтавського прокурора

«Останній Бастіон» писав про злагоджену діяльність злочинної банди у складі Стрелюка, Рябішина та Беха, зокрема публікував статті про незаконне ув’язнення власника ТРК "Візит" Олександра Мельника прокурором Полтавської області Яном Стрелюком. 

Звісно, головному провладному злочинцю Стрелюкові такий викривальний голос ЗМІ та ще й напередодні виборів, на які прокурор-хабарник уже набудував грандіозні плани, був поперек горла. Тому й відбуваються розправи над головним редактором ГО «Останній Бастіон» Геннадієм Сікаловим, тому він «вішає» на Мельника вбивство міського очільника Кременчука Олега Бабаєва, якого той не вчиняв.

Таким чином Стрелюк «віджимає» престижну ТРК «Візит», яка має гарний ефір і популярність у широкої аудиторії, щоби послугуватися нею у своїх цілях, а задля того, щоби ніхто не зміг всунути йому палки в колеса, прокурор-злочинець робить усе, аби тільки фізично усунути власника «Візиту».

Справа набула розголосу в ЗМІ й була віддана на розгляд у Печерський райсуд міста Києва. Суд визнав рішення Стрелюка стосовно Мельника упередженим та зобов’язав Генеральну прокуратуру України порушити кримінальне провадження проти прокурора Полтавської області й внести відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ст. 367 ч.1 Кримінального кодексу України – службова недбалість.

Коментар юриста «Останнього Бастіону»:

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також Печерський районний суд міста Києва призначив, що винесене ним рішення оскарженню не підлягає.

Відтоді минуло кілька тижнів, але прокурор Полтавської області Стрелюк не поніс жодного покарання, а хворий Олександр Мельник а й далі перебуває в місцях позбавлення волі, де змушений страждати через завдавані йому тортури. То де ж справедливість?

Але якби це було єдиним злочином Стрелюка, але ж ні. «Останній Бастіон» публікував низку розслідувань прокурорських кримінальних схем:

Допомагає крадіям газоконденсату

http://bastion.tv/news/prokuror-poltavshini-viddav-mafiyi-kradiyiv-gazokondensatu-she-odin-kamaz-znaryaddya-zlochinu

Обкрадає лікарні

http://bastion.tv/detection/strelyuk-i-lisak-razom-iz-prompostach-i-k-obkradayut-likarni-rozsliduvannya-ostannogo-bastionu/

Допомагає іншим недосуддям і недопрокурорам, зокрема Лубенському прокурору-хабарнику Кулішу

http://bastion.tv/news/lubenskogo-prokurora-habarnika-vidpustili-za-25-tis-griven/

Купує собі прокурорське крісло

http://bastion.tv/news/strelyuk-znovu-kupuye-sobi-prokurorske-krislo/

Бере під крило "тітушок" і сепаратистів

http://bastion.tv/news/strelyuk-vzyav-pid-krilo-ti...

Після цих статей Стрелюк хоче зробити з «Бастіоном» те саме, що зробив із «Візитом». Разом із суддею-хабарником Рябішиним, Стрелюк намагається фізично усунути головного редактора ГО «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова.

Стрелюківські методи ті самі, він тисне на людей через суддів, вибиваючи з них неправдиві свідчення й показання на лідера «Бастоіну». Прокурор схопився за лікаря Левуса й дав пряму вказівку, цитата: «Зламати лікаря». Для цього була створена оперативна група з 8 чоловік, які тиснуть на професійного хірурга, щоби той підписав заяву проти Г. Сікалова.

Детальніше про тиск і спроби фізично розправитися, які чинить Стрелюк стосовно головного редактора ГО «Останній Бастіон»:

http://bastion.tv/news/prokuror-yan-strelyuk-u-vidchayi-gotuye-fizichnu-rozpravu-ta-hoche-zlamati-lyudinu/

Постає питання до Генеральної прокуратури України, чому злочинець не за ґратами? Чому безневинна людина Олександр Мельник перебуває під тиском і тортурами в тюрмі, тоді як справжній злочинець у погонах й далі продовжує свої розправи?

Геннадій Сікалов й «Останній Бастіон» звертається до Генпрокуратури й особисто до Давида Сакварелідзе, на якого ми покладаємо свої сподівання за його професіоналізм:

У Полтаві функціонує злочинна банда прокурор Стрелюк – головний суддя Апеляційного суду Рябішин – начальник УМВС Бех.

Разом вони незаконно ув’язнили директора ТРК «Візит» і не понесли жодного покарання, хоча Печерський суд визнав Стрелюка винним. Схожу кримінальну схему ця банда вчинила щодо колекціонера зброї Юрія Скидана, коли працівники УБОЗу – перевертні в погонах – обікрали, побили та ув’язнили чоловіка, а його унікальну колекцію загарбали до своїх рук. Розслідування «Останнього Бастіону» з доказами:

http://bastion.tv/news/poltavski-perevertni-z-ubozu/

Чому досі одягнений в мантію, а не в тюремну робу Рябішин, який повністю звільнив від кримінального покарання свого близького родича, Стрільця Олександра, визнавши його невинним у скоєному ним злочині?

І така ситуація свавілля УМВС, прокуратури й УБОЗу не тільки в Полтаві. Чому досі не покарані міліціянти, які зґвалтували дівчину у Врадіївці? Тисяча мешканців штурмувала райвідділок міліції, щоби домогтися правди. Зґвалтована молода жінка отримала перелом черепа, численні синці й гематоми внаслідок нелюдських знущань міліціянтів-катів. Громада питає: «Чому ці тварини у формі досі не покарані»?

Але всьому є межа, сьогодні люди ще терплять знущання, але чаша повна по вінця, ще одного злочину Стрелюка чи Рябішина громада терпіти не буде. Куди терпіти далі? Щоб зґвалтували й ув’язнили всіх людей, які не погоджуються із хабарництвом прокурорів і суддів? А що вчиняють доведені до відчаю люди ми побачили чотири дні тому в Нальчику, де всі питання люстрації вирішила куля в голову прокурора.

Ми впевнені в справедливості Божого промислу - Стрелюку недовго залишилося.

Ми віримо в суддів, які справами доводять свою відданість державі, та людям.

Ми знаємо, Стрелюку недовго залишилося!!!!

Коментарі