•  

Фонтани та лавки за 60 мільйонів: завтра у міськраді «обговорять» скандальний проект

770
Фонтани та лавки за 60 мільйонів: завтра у міськраді «обговорять» скандальний проект

Завтра, 11 липня, у Полтавській міській раді відбудеться засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів.

Під час засідання заплановано вислухати інформацію «Про внесення змін до Програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень у м. Полтава на 2018-2020 роки». Із нею виступить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів екс-регіонал Олексій Чепурко.

Офіційно зміни до Програми мають затвердити післязавтра, 12 липня, під час сесії міськради.

Загальний обсяг фінансів, які заплановано на реалізацію Програми протягом 2018-2020 років, становить 184, 86 мільйонів гривень. З них 63, 4 мільйонів гривень повинні витратити протягом 2019-го року.

Найдорожчими проектами програми має стати реконструкція парку «Незалежність» — 60 мільйонів гривень, парку Котляревського — 29 мільйонів гривень та парку на Браїлках — 19 мільйонів гривень.

Необхідність покращити благоустрій міста, зокрема його рекреаційних зон, не викликає сумнівів. Тим не менше, зазначені суми вражають. Особливо на тлі такої хронічної проблеми міста як поганий стан доріг. І, звісно ж, важко повірити, що виділені кошти будуть задіяні без корупційних схем.

Схоже

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Дерибан на крові: як грантожери порозумілися з корупціонерами

У Кременчуці буде нова зупинка громадського транспорту

У Решетилівці відбудуться громадські слухання щодо діяльності місцевого водоканалу

Глобинська міська рада проти урядового скорочення доходів місцевого самоврядування

Коментарі