•  

Футбольний фінал таки пройде з глядачами

390
Футбольний фінал таки пройде з глядачами

У середу, 14 травня, Виконком Федерації футболу України прийняв важливе рішення щодо проведення фінального матчу розіграшу Кубка України сезону 2013/2014 років. 

Згідно з рішенням членів Виконкому ФФУ, фінал Кубка України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», який буде зіграно 15 травня у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського (початок матчу о 20.00), пройде за присутності глядачів.

Окрім того, Виконком ФФУ прийняв рішення дозволити вболівальникам відвідати матчі 30 туру Прем’єр-ліги, 28-го і наступних турів змагань серед команд Першої ліги, а також 34-го і наступних турів змагань серед команд Другої ліги у сезоні 2013/2014 років за погодженням із місцевими органами правопорядку.

Матчі не проводитимуться на території Донецької, Луганської, Одеської та Харківської областей.

Як відомо, спочатку фінал Кубка України з футболу було намічено провести в Харкові на ОСК "Металіст". Однак, з міркувань безпеки, матч було вирішено перенести у інше місто. 13 травня Виконком ФФУ прийняв рішення провести гру в Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. О. Бутовського, але без глядачів, що також мотивувалося заходами безпеки.


 

Коментарі