•  

«Гадячсир» "регіонала" годуватиме окупантів

5500
«Гадячсир» "регіонала" годуватиме окупантів

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії дозволила імпорт молочної продукції українських підприємств «Гадячсир» і «Лозівський молочний завод» після десятимісячного заборони ввезення таких продуктів зі всіх підприємств України, говориться в повідомленні відомства.

«З 20 травня 2015 року скасовуються тимчасові обмеження на право експорту продукції тваринного походження на територію Російської Федерації українських підприємств ТОВ «Гадячсир» і ТОВ «Лозівський молочний завод», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, поставки продукції цих підприємств мають здійснюватися через пункт пропуску Нєхотєєвка Бєлгородської області. При цьому Россільгоспнагляд буде проводити вибіркову експертизу продукції підприємств на наявність компонентів немолочного походження.

Нагадаємо, що ввезення молокопродуктів українських підприємств на територію Росії було заборонено з липня 2014 року.

99,99% акцій "Гадячсиру" володіє компаня "Альміра", яка в свою чергу має офшорну прописку через "Альміра Холдінгс (Сайпрус) Лімітед". Остання контролюється Русланом Бадаєвим, який балотувався і був обраний народним депутатом від Партії Регіонів формально як самовисуванець. Він також є головою наглядової ради ТОВ "Гадячсир".

Коментарі