•  

Гадяцькі міліціонери затримали автомобільних крадіїв

1100
Гадяцькі міліціонери затримали автомобільних крадіїв

Наприкінці минулого року до чергової частини Гадяцького районного відділу міліції почали масово надходити заяви та повідомлення громадян про те, що з їх авто зникли особисті речі, передає УМВС України в Полтавській області.

До міліції звернувся 48-річний житель міста Гадяча, який повідомив про те, що невідомі особи вночі з подвір’я багатоквартирного будинку, де він мешкає, викрали його автомобіль. Через декілька днів до райвідділу з аналогічною заявою звернувся ще один місцевий житель. За словами потерпілого, легковик він залишив поблизу під’їзду свого будинку і навітькілька разів вночі контролював, чи все в порядку. Однак таких застережнихзаходів виявилося замало, вранці чоловік виявив його зникнення.

Працівники карного розшуку Гадяцького райвідділу почали відразу ж проводити оперативно – розшукові заходи по встановленню місця перебування викрадених транспортних засобів та осіб, що скоїли дані злочини. І результат не забарився. Викрадені автомобілі знайдені покинутими, в технічно-несправному стані, в різних місцях на території району, а через декілька днів було затримано й самих крадіїв. Ними виявилися двоє місцевих молодиків, які раніше уже притягувалися до кримінальної відповідальності.

В ході проведення дослідчої перевірки правоохоронцями було встановлено, що хлопці виявилися вправними «автолюбителями» і якщо їм не вдавалося викрасти запримічений автомобіль, то вони задовольнялися тим, що можна було поцупити з нього – це і автомагнітоли, і акумуляторні батареї, і інші речі, що знаходились в салоні легковиків. Та коло діяльності молодиків не закінчується автомобілями, шляхом підбору ключів вони проникали до гаражних приміщень і виносили звідти все, що мало цінність. Не гребували крадії і продуктами харчування, адже, зламавши замок, проникли до одного з місцевих кіосків та скоїли крадіжку грошових коштів і продуктів.

Здобуте незаконним шляхом, хлопці намагалися якнайшвидше збути та отримати за це кошти.

Окрім двох заволодінь транспортними засобами, на їх рахунку 10 фактів викрадення речей і це лише на території Гадяцького району. В подальшому було встановлено, що так звані «автолюбителі» займалися подібною незаконною діяльністю і в сусідніх районах.

Коментарі