•  

Гадяцький антипод культури «Сан-сіті» під «дахом» місцевої РДА

2530
Гадяцький антипод культури «Сан-сіті» під «дахом» місцевої РДА

Людмила Голуб із Гадяча спеціально для «Останнього Бастіону».


В одній зі своїх публікацій лідер ГС «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов стверджує, що на чолі партії «стоятиме молодь, яка здатна повести суспільство за собою, покращити життя в місті…». З цим треба погодитися, але в період знищення українців теперішньою владою дуже складно виховати таке покоління і зупинити його деградацію.

Ніколи не будерозвиватися потенціал розуму етики та моралі в країні, де владу формує сама влада, відсутня продумана державна стратегія демократичного реформування, не визначений шлях до прогресу, в тому числі сфери науки, освіти, культури, спорту.

У цих напрямках в Україні безперечно ще залишилися зразки високого рівня розвитку суспільства і свої досягнення ми демонструємо далеко за межами нашої вбитої країни. Але перевага дурості, безкультур’я, неграмотності, невихованості та іншого інтелектуального негативу сьогодення є ознакою убогості нашого співіснування. Схоже, влада зацікавлена в заплідненні осередків морального зубожіння, інвестує адміністративний ресурс для породження зла і є надійним «дахом» для установ від небажаних їй супротивників.

Не стане надійною опорою протестного руху в Україні молодь від 15-ти до 25 років, яка провадять своє дозвілля в нічних закладах відпочинку та розваг на кшталт бази «Сан-сіті» по вул. Набережна Псла в місті Гадяч.

Фото з офіційного пабліку «SunCity» в соцмережі ВКонтакте

Господар закладу – підприємець Фролов І.А., не маючи повного пакету дозвільних документів, в тому числі на нічний режим роботи, встановив свої правила діяльності та відпочинку молоді після 21-ої години. Розташована в густих заростях зелених насаджень, наметова база відпочинку вночі приваблює молодь продажем слабоалкогольних та недозволених спиртних напоїв, паління в приміщеннях кальянів та цигарок, повною антисанітарією, безкультур’ям.

Побачити на підлозі бруд, дохлу мишу чи недопалки, почути брутальну лайку в «Сан-сіті» – звичайні речі. Але найбільше вражає процес зубожіння морального вигляду молодих людей. Однобокі розмови напідпитку дівчат та хлопців про враження від відвідування найближчих заростей, різних сварок, бійки, убивств та зґвалтувань – це основна програма літнього нічного відпочинку молоді.

Жодна перевірка закладу комісією, створеною Гадяцькою міською радою (останнє розпорядження №132-р від 10 червня 2016 року) не змогла припинити діяльність «Сан-сіті», бо захистом інтересів бізнесу Фролова І.А. виступає надійний «дах» Гадяцької райдержадміністрації – місце знаходження реєстраційної справи «Сан-сіті», на чолі голови Олексія Матюшенка. Відсутність роботи касового апарату свідчить про відрахування коштів не для наповнення міського бюджету, а утримання «даху». При цьому Гадяцький відділ поліції зайняв позицію очікування.

В 2015 році, після трагічного випадку зґвалтування та вбивства молодої жінки, яка відпочивала в колі друзів в «Сан-сіті», двісті п’ятдесят підписів батьків та матерів ще не постраждалих дітей скріпили звернення до керівників міста та району про припинення діяльності бази, але віз і нині там.

Фото з офіційного пабліку «SunCity» в соцмережі ВКонтакте

Кроком до вирішення даної проблеми було депутатське звернення до голови Полтавської обласної ради Біленького О.Ю. під час його робочої поїздки по Гадяцькому району 14 липня 2016року. Відповідних висновків та рішучих дій з боку обласного керівництва не відбулося. Зима не за горами і тимчасово проблема проведення дозвілля молоді в місті вщухне, та хвиля гніву свідомих Гадячан не згасне і наступного року розгорнеться ще більший протест проти порушників законів України, використовуючи при цьому всі можливі засоби .

На превеликий жаль реформа освіти та культури за методикою Матюшенківців продовжується. Заклад на березі Псла успішно працює. Пан Фролов виховує масу молоді для задоволення своїх інтересів, а батьки, не маючи альтернативи гідного проведення дозвілля своїх дітей в місті, погоджуються на запропонований варіант. От і маємо результат. Породили осередок зла та убогості.

Хто ж тоді очолить боротьбу за гідне життя в Україні, хто підніме переможний стяг Бастіону?

P.S. Наше видання взяло справу «Сан-сіті» на контроль.

Відповіді на питання, хто очолить боротьбу за гідне життя в Україні читайте в новому випуску газети «Останній Бастіон».

Номер уже доступний для онлайн перегляду: Газета «Останній Бастіон», серпень 2016

Коментарі