•  

Гала-концерт фестивалю "Зірковий час" у Полтаві

3410
Гала-концерт фестивалю "Зірковий час" у Полтаві

Сьогодні в Полтавському театрі імені М. Гоголя о 12.00 годині відбувся гала-концерт мистецького фестивалю «Зірковий час», організований продюсерським центром «Music Star»,що зібрав різновікові творчі колективи й сольних виконавців під егідою «Діти за мир».

На одній сцені виступали як початківці, ще зовсім малесенькі юніори-співаки, так і видатні метри Олена Білокінь та неперевершена Ніна Матвієнко.

Оксана Йосипенко, режисер і співорганізатор фестивалю, зазначила, що цьогоріч «Зірковий час» був справді багатий на таланти, журі виокремило справжні перлини, дитячі голоси, які справді феноменальні.

Ніна Матвієнко, благословивши фестиваль на початку, сказала, що українська пісня не має аналогів у світі, а діти, що несуть її слухачам – це наша гордість, надії, які нам усім треба плекати й розвивати. Ніна Митрофанівна зазначила, що в такий непростий час для України, пісня особливо потребує підтримки. «Пісня – як ковдра для бійця на фронті, який, можливо, вже не повернеться», - каже пані Ніна, - «наш обов’язок хоч цим сповідатися перед солдатами, допомогати їм нашим, невидимим фронтом - музикою.

«Співаки допоможуть бійцям перемогти, а наше завдання – усіляко допомагати дітям», - зазначає Геннадій Сікалов, лідер і головний редактор ГО «Останній Бастіон», який подарував переможцям гарні смартфони та музикальні центри, а трьох учасників, яких особисто відібрало журі на чолі з Ніною Матвієнко, Геннадій Анатолійович відправить у п’ятиденну подорож Європою. «Діти – це наш останній бастіон, каже Геннадій Сікалов, - Україна починається саме з них. Не розглядайте мене як спонсора цього проекту. Я просто підтримую людей, які пропагують українську культуру, мову, які намагаються змінити свою країну на краще. Ці діти – мої діти також, бо це наші, українські діти. Я роблю все можливе, аби українці змінили світогляд, тому дарую квитки цим дітям, зокрема до «Ла Скали» в Італії. Скоро ми слухатимемо в Мілані не тільки італійців, а й українських тенорів, бо в нас надзвичайно талановиті діти, а тому в нас є майбутнє».

Радченко Анастасія, Верменчи Віталій і Прокопишин Наталія отримують до інших подарунків ще й п’ятиденний тур Європою від ГО «Останній Бастіон».

Як зазначають організатори цього проекту, це не останній фестиваль всеукраїнського рівня в Полтаві, оскільки наша земля багата на таланти, а під час таких концертів, ми вчергове переконуємося, що в нас є багато талановитої молоді, якій слід допомагати та розвивати. Так ми отримаємо країну з успішним і великим майбутнім, Україну, в якій хотітиметься жити й творити. Зі свого боку, гарантуємо підтримку, оскільки ГО «Останній Бастіон» завжди на боці молодих, патріотичних і талановитих, ми на боці тих, хто робить Україну кращою! Разом переможемо!

Коментарі