•  

Гаманець Авакова влаштував неофіційне рандеву з Бехом у Полтаві

19250
Гаманець Авакова влаштував неофіційне рандеву з Бехом у Полтаві

Нардеп від «Народного Фронту» Ігор Котвіцький зустрічався імовірно з начальником полтавської поліції Олегом Бехом учора, 9 серпня. Land Rover із спеціальним держномером Верховної Ради КА 7777 ВР, на якому пересувається нардеп, був припаркований біля головного входу Головного управління Нацполіції Полтавщини. Авто продовжувало стояти біля ГУНП і в позаробочий час.

Причиною візиту Котвіцького міг слугувати витік інформації про нелегальний бізнес міністра МВС Арсена Авакова. «ОБ» оприлюднював «зам’яті» кримінальні справи по крадіжкам газоконденсату на десятки мільйонів гривень. Ми виклали понад 20 номерів справ, внесених у ЄРДР. Раніше писали про причетність керівництва обласної Нацполіції до розкрадання надр і вирубки лісу. Незаконний надровий і конденсатний бізнес пов’язують саме з Аваковим і його людьми на місцях. Уникнути відповідальності за криваві події «Гезетного ряду» в Полтаві Беху допомогли саме харківські представники.  

До Дня поліції, 2 серпня, президент Петро Порошенко присвоїв Олегу Беху звання генерала.

Раніше журналіст Анатолій Мележик викладав у мережу відео, де Котвіцький обідає із Бехом і Павлюченком в елітному ресторані Полтави. Через два місяці після цього Анатолія Мележика знайшли повішеним у квартирі.

«Схеми» писали, що кортеж Ігоря Котвіцького регулярно порушує правила дорожнього руху. Нардепа називають правою рукою та гаманцем міністра МВС. 

Ізабела Коротка 

Коментарі