•  

Гендиректор ОДТРК «Лтава» відзвітував за результати роботи компанії у 2014 році

330
  • apps/100ffb07cd3741a6be86bedb50250270.jpg
  • /media/cache/a4/04/a4047b13f6f13edc0c8eea0457460bdd.jpg


«Лтава» на першому місці серед усіх ОДТРК за обсягами залучених коштів від реклами, повідомляє прес-служба ОДТРК «Лтава».

На першій прес-конференції гендиректор Полтавської ОДТРК «Лтава» Євген Лопушинський навів основні кількісні показники діяльності телерадіоорганізації за 2014 рік, порівнявши їх з показниками попереднього періоду.

– Полтавська обласна державна телерадіокомпанія «Лтава», як і будь-яка державна установа має бути максимально відкритою для людей, тому що ми живемо, існуємо і працюємо на кошти платників податків. Відповідно, люди повинні знати куди, навіщо і як витрачаються їхні кошти, – зазначив у вступному слові Євген Лопушинський.

Для комунікації із полтавцями, відзначив генеральний директор, компанія запровадила на корпоративному сайті функцію зворотнього зв`язку, а також започаткувала рубрику «Новини компанії» та спільний із інтернет-ресурсом «Полтавщина» проект «Нова Лтава», в яких інформує глядача і слухача про основні події в державній організації.

Свій публічний звіт перед медіаспільнотою, Євген Лопушинський розпочав мовою цифр, оскільки вважає їх найбільш об`єктивним критерієм оцінки роботи.

– Одразу хочу наголосити на такій ремарці – чим відрізняється ефективний менеджер від неефективного? Ефективний використовує дієслова у майбутньому часі – ми зробимо, ми покращимо. А ефективний відрізняється тим, що вживає слова у минулому часі – ми зробили. Тому ця прес-конференція присвячена, не планам на майбутнє, а тим речам, які конкретно зроблені у 2014 і на початку 2015 року, – підкреслив Євген Лопушинський.

– За 2014 рік надходження від реклами склали 5 мільйонів 54 тисячі гривень. А це основний інструмент для розвитку компанії. Для порівняння – у 2013 році сума надходжень склала 1,5 мільйона гривень. Відповідно ми сплатили у 2014 році державі 839 тисяч гривень у вигляді ПДВ. Поряд із цим ми запровадили систему справедливого розподілу коштів – аби вони максимально використовувалися на потреби нашої компанії та її працівників, – зауважив Євген Лопушинський.

Фактично, у 2014 році ОДТРК «Лтава» мала прихований дефіцит заробітної плати – близько півмільйона гривень. Однак, за рахунок позабюджетної діяльності, зазначив гендиректор, вдалося не лише перекрити недофінансування, але й додатково виплатити працівникам понад 700 тисяч гривень у вигляді премій.

На технічне переоснащення компанії порівняно із 2013 роком витратили більше на 600 тисяч гривень. Зокрема, введено в дію сучасну цифрову центральну ефірну апаратну, що дозволило кардинально вирішити проблеми із якістю трансляції обласного телеканалу.

Поряд із цим, наголосив Євген Лопушинський, в компанії запроваджено систему жорсткої економії коштів, з тим щоб кожна державна копійка була максимально ефективно використана.

– Для порівняння: у 2013 році було використано понад 11 тисяч літрів пального. У 2014 році – 7 тисяч літрів. Це при тому, що журналісти раніше переважно ходили пішки, а зараз максимально використовують транспорт для зйомок. При придбанні обладнання, ми завжди підключаємо мінімум чотири – п`ять компаній, і обираємо з-поміж них оптимальне співвідношення ціна – якість. Зміна інтрнет-провайдера дозволяє додатково заощадити 12 тисяч гривень на рік, – наголосив генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава».

Коментарі