•  

Геннадій Сікалов: Потрібна спроможна влада, а не третій Майдан

2640
Геннадій Сікалов: Потрібна спроможна влада, а не третій Майдан

Народне віче зробили активісти "Правого сектору", "Азову", "Свободи" та кількох громадських рад Полтавщини в цей недільний день. 

Сьогодні навпроти стін Полтавської ОДА зібралося близько пів сотні людей, щоб висловити протест проти дій чинної влади Порошенка й уряду, проти загарбницьких тарифів, порушених обіцянок та неспроможності Президента, прем'єра й уряду виконувати делеговані на них функції.

Осторонь від основної маси наметів розташувався і "Останній Бастіон", чим одразу впав у очі. 

Інтерв'ю з Геннадієм Сікаловим, лідером ГО "Останній Бастіон" та головним редактором видання:

Геннадію Анатолійовичу, чому ви сьогодні тут?

Чому я тут? Носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в Україні є народ – так прописано в 5 статті Конституції. Я як українець, представник свого народу, бачу, що Президентом Порошенком відбувається порушення законів, зокрема Основного Закону. Відбувається переписування Конституції з метою узурпувати владу в Україні. До того ж Президент порушує не тільки закони, а й власні обіцянки.

Спитайте в бійців, чи отримують вони обіцяні 1000 грн. за кожен день війни на сході країни і чи припинив Президент війну в строки, які обіцяв?

Це не наш Президент, не президент українського народу. Хіба ми заслуговуємо такої цинічної брехні? Наш Президент – має бути, насамперед, українцем, він не буде вчиняти геноциду свого народу та його чоловічого населення, зокрема.

Друга особа, з діями якої українці, я та «Останній Бастіон» не погоджується – це прем’єр-міністр Яценюк «Кулявлоба». Грабіжницькі тарифи, невиправдана ціна на газ, електроенергію для населення, ситуація з Донбасом, Кримом, що спеціально замовчується. Населення бідніє щодня. Така влада нас із вами опускає до рівня злидарів, тому те, що ми всі, зокрема я тут – нагадування владі, що не всі люди їдять роздаваний цукор і беруть подачки, що є люди, які розуміють, куди ведуть країну та її населення, які справжні наслідки тягнуться за переписуванням та змінами Конституції й федералізацією.

Країні потрібен новий Майдан?

На все є свій час. Поки що я далекий від думки, що країні потрібен третій Майдан. Я сподіваюся, що в людей, які зараз перебувають при владі, вистачить розуму не довести населення до прірви, із якої вибратися буде майже нереально. Поки що я сподіваюся на це. Далі побачимо.

Поруч з «Останнім Бастіоном» стоять «Правий сектор», «Азов», «Свобода». Чи поділяєте ви їх позицію протесту?

Кожен має свою ідеологічну платформу. ХХІ сторіччя – вік дипломатії, а не військових дій. Війна – найзбитковіша форма конфлікту для громадян з усіх боків. Звісно, ми підтримуємо інших у війні проти зовнішнього ворога на сході України. 

Але «Останній Бастіон» не прив’язується до жодної партії чи політичної сили. Платформою «Останнього Бастіону» є економічний добробут населення, свобода й рівність, європейський рівень життя – ті цінності, які переслідує кожен українець і я як громадянин своєї країни також.

Коментарі