•  

Геннадій СІКАЛОВ: про ситуацію в країні, у Полтаві і області, про корупцію, люстрацію і пошук виходу с ситуації

1270
Геннадій СІКАЛОВ: про ситуацію в країні, у Полтаві і області, про корупцію, люстрацію і пошук виходу с ситуації

У Полтаві відбулася прес-конференція лідера  ГО Останній Бастіон» Геннадія Сікалова. Такі зустрічі вже стали традиційними, та цікавість до них у журналістів не спадає. Адже відбуваються ці зустрічі доволі неординарно для полтавських газетярів і телевізійників: принципово на прес-конференціях відсутній навіть так званий ведучий, ніхто нікого не обмежує у виборі тем, проблематики і навіть часу, бо  спілкування зазвичай триває до «останнього запитання». Цього разу журналістів найбільше цікавило бачення Г.Сікаловим нинішньої складної ситуації в країні, тож і почав він свою розповідь з головного –   формування «Останнім Бастіоном» на Полтавщині добровольчого батальйону.  

 

–Нині диверсійні групи за підтримки місцевих сепаратистів у Донецьку , Луганську, Славянську, Краматорську, Артемівську, Єнакієвому та інших містах Донецької і Луганської області скоюють зухвалі напади на органи державної влади і правопорядку …П’ята колона весь час прагне дестабілізувати Одесу, Миколаїв і сусідній з нами Харків…Є загроза, що попри різні міжнародні застороги Російська армія вже у найближчі дні може вдертися на територію України, отже, нехтувати цю страшну загрозу ніхто не може. Тому «Останній Бастіон» і взявся за формування добровольчого батальйону захисту Полтавщини. Нині про подібні речі заявляє багато громадських організацій і навіть органи влади, але ми, вважаю, робимо це не на словах, а на ділі. Реально! Залучаючи до справи чоловіків, які мають військовий досвід і відповідні навички. Ці люди конче потрібні сьогодні країні – їх бойових досвід, уміння діяти в складних ситуаціях, знання  озброєння і техніки.

Багато розмірковував Г.Сікалов і  над внутрішньополітичними проблемами. Це і майбутні вибори Президента України, боротьба з корупцією у правоохоронних органах,  проблеми люстрації (зокрема і у судах), проблеми життєдіяльності Полтави  тощо.

Цікаво, що дехто із газетярів прийшов на прес-конференцію «озброївшись» листами, у яких читачі )зазвичай невідомі) критикують діяльність Г.Сікалова. Найдивніше те, що лідер ГО «Останній Бастіон»  сам потім (повністю!) зачитав журналістам ці листи і прокоментував кожний закид. Зауваживши при цьому, що краще було б зустрітися з «невідомими авторами»  безпосередньо і сказати все це їх, дивлячись «очі в очі».

Г. Сікалов дав відповіді і на всі інші питання, які цікавили журналістів. Якими б гострими вони не були! Втім, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тож на нашому сайті уже зараз ви можете побачити звіт про прес-конференцію у відеосюжетах, які фактично є відповідями  лідера «Останнього Бастіона» на найцікавіші питання.

Коментарі