•  

Генпрокуратура знову проводить обшуки в «Укргазвидобуванні»

330
Генпрокуратура знову проводить обшуки в «Укргазвидобуванні»

Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів. ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 рр роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ «Укргазвидобування» досягти максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу, пише прес-служба газового відомства.

Обшуки проводяться за ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року. Клопотання надійшло від департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Згідно з ухвалою суду, вилученню підлягають первинні фінансово-господарські документи пов'язанні з відносинами ПАТ «Укргазвидобування» та компаніями «Tacrom Services S.R.L» (Румунія), ДП «РУП «ВО «Бєлоруснєфть» (Республіка Білорусь).

Зазначені документи стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП та капітального ремонту свердловин: інженерні звіти, плани робіт, проекти розробки родовищ, та інша важлива для діяльності компанії інформація.

Укргазвидобування наголошує, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ та філій компанії можуть дестабілізувати роботу Товариства, що негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової програми зі збільшення видобутку природного газу. Подібні дії правоохоронців також можуть призвести до погіршення іміджу Укргазвидобування та України у міжнародному бізнес середовищі.

У свою чергу Укргазвидобування співпрацює з представниками ГПУ.

Нагадаємо, що 7 липня 2017 року ГПУ вже проводила обшуки в ПАТ «Укргазвидобування» стосовно проведення ГРП компаніями «Tacrom Services S.R.L» (Румунія) та ДП "РУП «ВО «Бєлоруснєфть» (Республіка Білорусь).

Бєлоусов Артем прес-служба ПАТ «Укргазвидобування»

Коментарі