•  

Генпрокурор Луценко будує храм, а радикал Лозовий закликав його вклонитися «безцінним» кісткам

220
Генпрокурор Луценко будує храм, а радикал Лозовий закликав його вклонитися «безцінним» кісткам

Генпрокурор України Юрій Луценко фінансує будівництво храму в своєму рідному місті. Про це він заявив в ході засідання регламентного комітету парламенту, який розглядав подання про надання згоди на притягнення нардепа від Радикальної партії Андрія Лозового до кримінальної відповідальності, пише «Страна».

В ході полеміки на засіданні комітету виникла перепалка на церковну тему. Говорячи про майно «радикала», придбання якого сумнівно з точки зору незабезпечення законності джерел походження коштів, Луценко згадав святі мощі.

«Щодо мощей, ми не знаємо, скільки точно вони коштують. Але експертиза показала мінімальну вартість в 121 тис. грн», – заявив глава ГПУ. При цьому Луценко не уточнив, за якою методою оцінюються кістки небіжчика.

Ця репліка «зачепила» Лозового, і він закликав Луценка покаятися перед Богом. «Ви визнаєте безцінні мощі в 120 тис. грн ... Святотатство говорити про оцінку святих речей. Я закликаю вас вклонитися цим мощам і покаятися», – сказав парламентарій.

Видання не розуміє, чому нардеп змушує посадовців вклонятися кісткам трупа.

У відповідь генпрокурор запропонував Лозовому після сплати податків спільно сходити помолитися, і зізнався у фінансуванні будівництва церковної споруди в своєму рідному місті.

«Запрошення в монастир не приймається. Я будую храм в Рівному і якось розберуся з Богом сам. А ви як-то розберіться з податками. Тоді сходимо до церкви і помолимось», – заявив Луценко.

«ОБ» радить посадовцям уважно послухати пісню Володимира Висоцького «Купола».

Коментарі