•  

Генсек ООН звинуватив Росію у військових злочинах: «Навіть бійня гуманніша»

111
Генсек ООН звинуватив Росію у військових злочинах: «Навіть бійня гуманніша»

Генсек ООН Пан Гі Мун виступив з несподівано різким і емоційним звинуваченням на адресу Москви, заявивши, що бійня виглядає більш гуманною, ніж дії Росії в Сирії.

Росія і режим Асада знають, що здійснюють військові злочини, заявив Пан Гі Мун.

– Цього ранку ми побачили повідомлення про удари по ще двом лікарням Алеппо ... Дозвольте говорити ясно. Ті, хто застосовує таку руйнівну зброю добре знають, що чинять. Вони знають, що чинять військові злочини, – він.

– Уявіть руйнування, – сказав генсек ООН, виступаючи на засіданні Ради безпеки. – Люди з відірваними кінцівками. Діти корчаться від страшного болю і полегшення їм немає. Зараження. Страждання. Загибель, бігти від цього нікуди і кінця цьому не видно. Уявіть бійню. Це гірше. Навіть бійня більш гуманна, – Пан Гі Мун.

Генсек заявив також, що війна призвела до втечі і загибелі 95% медиків в Алеппо, де в умовах блокади виявилися понад 250 тисяч мирних жителів.

Це війна проти лікарів, заявив генсек ООН.

У блокадному Алеппо залишилося тільки 30 лікарів, вони фізично не в змозі впоратися з нескінченним потоком поранених, яких рятувальники витягують з-під завалів розбомблених авіацією будинків, повідомляють тамтешні ЗМІ.

На очах усього світу російські військові влаштували справжню різанину сирійських дітей і жінок. У кожному бомбардуванні вони вбивають і калічать сотні людей. Лік убитих і поранених росіянами дітей, людей похилого віку, хворих, жінок, лікарів, вчителів, зруйнованих шкіл, мечетей, лікарень, таборів біженців, пекарень, базарів йде на тисячі, зазначають журналісти.

Фільм про сирійських рятувальників, які ціною своїх життів допомагають мирним жителям гинуть від бомб авіації Асада і Путіна.

Відділ моніторингу

Коментарі

  • Тим Талер (29 вересня 2016, 22:12)

    Нажаль це правда, з огляду на історичний дискурс - таке життя.